Томенко піде в суд відстоювати честь своєї картки, що «проголосувала» за мовний закон

3 липня 2012 в 16:39
Микола Томенко звернеться до суду і прокуратури з приводу голосування його карткою за мовний закон. Він має намір з'ясувати, хто голосував його карткою, а також картками членів фракції Народної партії, «які молилися і божилися, що ніколи не здадуть українську мову».

Заступник голови Верховної Ради Микола Томенко звернеться до суду і прокуратури з приводу голосування його карткою за мовний закон. Про це він повідомив на брифінгу.

За словами Томенка, він має намір з'ясувати, хто голосував його карткою, а також картками членів фракції Народної партії, «які молилися і божилися, що ніколи не здадуть українську мову».

Він зазначив, що сьогоднішнє голосування показало, що «парламентська більшість - це збіговисько бандитів і типовий бандитський сходняк».

«Фракція Партії регіонів навіть своїх інтелігентів розігнала, щоб вони не заважали здійснювати цей злочин», - заявив Томенко.

- Верховна Рада ухвалила скандальний закон про мови (відео)

- Регіонали задоволені голосуванням за закон про мови: Ми їх розвели, як кошенят


За його словами, «голову Верховної Ради вигнали, я розумію, щоб він не заважав».

Як сказав Томенко, всі ці дії «підпадають тільки під дію Кримінального кодексу України, оскільки говорити про конституційні норми, норми регламенту і норми здорового глузду не доводиться».

Нагадаємо, Рада прийняла в цілому скандальний закон про основи державної мовної політики, який розширює сферу застосування російської мови. Близько 2 тисяч поправок, внесених у документ до другого читання, були просто проігноровані парламентською більшістю.

Читайте також:

П'ять депутатів оголосили голодування через закон про мови (фото)


При прийнятті мовного закону «було порушено все, що можна порушити», - опозиція

Колесниченко назвав львівсько-галицький діалект «відрижкою»

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...