Топ Новини

Томенко: Ми не збираємося слухати оголошення вироку Тимошенко на вулиці

3 жовтня 2011 в 12:56
У БЮТ розраховують цього тижня отримати роз'яснення від парламентських комітетів "щодо неконституційних ініціатив судді Кірєєва, якими заборонено народним депутатам і дипломатам з'являтися у приміщеннях Печерського суду". Про це сьогодні на брифінгу заявив віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко.
tomenko.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

"Ми вважаємо, що це зухвале і цинічне порушення Конституції, і якщо до середи, до дня опозиції, у нас не буде такого роз'яснення і розуміння ситуації, то в четвер при розгляді питань про призначення нових суддів та розгляді ситуації в судовій системі ми, очевидно , будемо шукати механізм для того, щоб привернути увагу до ситуації, яка склалася в судовій системі. У будь-якому разі, як мінімум фракція не буде чекати 11 числа, для того, щоб десь на вулиці нам переказували, що відбулося в судовому процесі під час оголошення вироку", - сказав він.

Уточнюючи на прохання журналістів, як саме планує БЮТ діяти в парламенті і що означають його слова про те, що депутати не мають наміру чекати вироку на вулиці, М.Томенко відзначив, що розраховує на позитивний для народних депутатів висновок парламентських комітетів. Якщо після такого роз'яснення не буде прийнято рішення про допуск народних депутатів, фракція БЮТ окремо визначиться з тими механізмами, за допомогою яких можна "направити у конституційне русло думку судді Кірєєва".

Нагадаємо, 30 вересня суддя Печерського районного суду Родіон Кірєєв постановив, що при оголошенні вироку екс-прем'єр-міністру України Ю.Тимошенко, у залі судових засідань будуть присутні тільки представники засобів масової інформації та безпосередньо учасники самого судового процесу.

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...