Топ Новини

Тисячі єгиптян не пустили в офіс нового прем'єра

28 листопада 2011 в 06:11
Десятки тисяч маніфестантів заблокували вхід до будівлі Ради міністрів у Каїрі, щоб призначений військовою радою новий прем'єр Камаль аль-Ганзурі не зміг приступити до роботи.

За словами учасників акції, які чергують на площі і вдень, і вночі, за десять місяців з моменту повалення президента країни Хосні Мубарака, військові не виправдали очікувань єгипетської молоді.

«Військові над нами знущаються. Минуло вже 10 місяців їхнього правління, а ситуація не змінилася на краще. Безпечніше не стало. Ми вважаємо, що революція провалилася. Ми даремно навесні пішли з площі, треба було довести справу до кінця», - висловив свою думку один із учасників акції Ахмед Махмуд.

За словами політолога Хазема Мухаммеда, Камаль аль-Ганзурі, який обіймав посаду голови уряду, зарекомендував себе грамотним політиком і економістом завдяки значній увазі до питань соціального забезпечення єгиптян, але він асоціюється з колишнім режимом.

«Він шанована людина, і якби Х.Мубарак зробив його прем'єром ще у січні, то це могло б зупинити протести. Час втрачено», - вважає політолог.

Тим часом, прихильники Вищої ради збройних сил Єгипту вийшли у п'ятницю на площу Аббаса у Каїрі, щоб висловити підтримку військовій владі. На противагу тим, хто мітингує на площі Тахрір, вони виступають за те, щоб військові могли у спокійній обстановці завершити перехідний період, провести парламентські і президентські вибори.

Третя хвиля запеклих зіткнень демонстрантів з поліцією у столиці Єгипту почалася 19 листопада. Силовики застосували силу для розгону протестуючих. Сотні людей постраждали, більше чотирьох десятків у списках загиблих. Поліція займається лише охороною найбільш важливих об'єктів, а демонстрантам на площі Тахрір надано повну свободу.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...