Топ Новини

Тимошенко звинуватила Кірєєва у фальсифікації судового процесу

5 вересня 2011 в 07:41
Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко звинувачує головуючого у справі судді Печерського районного суду Києва Родіона Кірєєва у фальсифікації судового процесу з розгляду її справи.

Про це Ю.Тимошенко заявила сьогодні після того, як Р.Кірєєв залишив без розгляду третю на сьогодні заяву її захисту про відвід судді.

«Пане суддя, Ви повністю зруйнували судовий процес. Ви повністю підробляєте судовий процес, Кримінально-процесуальний кодекс, не даєте нам користуватися нашими правами», - сказала вона.

Екс-прем'єр вперше за весь судовий процес почала звертатися до голови у справі, називаючи його прізвище, чого раніше не робила.

«Р.Кірєєв, Ви не суддя, Ви злочинець у мантії, Вам потрібно зняти мантію, ознаки державності і йти з цієї зали. Р.Кірєєв, Ви ряджений, який виконує замовлення на політичні репресії. Р.Кірєєв, припиніть злочин у розгляді справи», - заявила вона.

Досі в судовому засіданні триває словесна суперечка між суддею і Ю.Тимошенко.

Проте Р.Кірєєв, зробивши кілька попереджень на адресу екс-прем'єра, намагається почати допит колишнього керівника апарату із забезпечення діяльності прем'єр-міністра Михайла Лівінського, якого викликано в якості свідка на вимогу захисту Ю.Тимошенко.

 

Нагадаємо, Генеральна прокуратура звинувачує Ю.Тимошенко у перевищенні службових повноважень при укладанні «газових контрактів» з РФ у 2009 році, чим державі було завдано збитків на суму понад 1,5 млрд грн.

Суд почав розгляд «газової справи» 24 червня. 5 серпня на засіданні суду Ю.Тимошенко було заарештовано. За інформацією держобвинувачення, підставою стало «перешкоджання у встановленні істини».

З 5 серпня під Печерським райсудом на Хрещатику прихильники і противники екс-прем'єра розгорнули свої намети.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...