Топ Новини

Тимошенко знову відмовилася давати свідчення та просить перерви на 3 дні

18 серпня 2011 в 13:43
Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко відмовилася давати свідчення в суді.
tymoshenko_072_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

За словами екс-прем'єра, вона не даватиме свідчення дого часу, поки суддя не долучить до матеріалів справи документи, що «підтверджують підробку цієї справи».

Ю. Тимошенко уточнила, що, перш за все, йдеться про аудиторський звіт компанії Ernst & Young, про діяльність НАК "Нафтогаз України" за 2009 рік, а також контракти між «Нафтогазом України» і «Укртрансгазом» про закупівлю технічного газу.

Також екс-прем'єр наполягає задовольнитиі клопотання її захисту про виклик свідків з її сторони. Вона нагадала, що суд відмовився викликати всіх свідків, про яких просив захист, крім Олександра Турчинова.

«Їхні свідчення підтвердили б замовний характер цієї справи», - сказала Ю. Тимошенко.

Крім того, вона наполягає на оголошенні перерви в судовому засіданні на 2-3 дні для підготовки її та її захисників до подальших засідань.

«Якщо ви не надасте перерву, то взагалі професійні пояснення не можна буде дати», - заявила Ю. Тимошенко, звертаючись до судді.

Також Ю. Тимошенко вкотре попросила розглянути клопотання про зміну запобіжного заходу щодо неї, нагадавши, що вчора суддя відмовився розглянути це клопотання.

«Я не хотіла б, щоб ви хоча б одну годину незаконно провели у в'язниці», - сказала вона, звертаючись до судді.

Нагадаємо: вчора Ю. Тимошенко також відмовилася від дачі свідчень і попросила надати їй час для підготовки до 22 серпня.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...