Тимошенко знову відмовилась від лікування

26 березня 2012 в 17:19
Лікарі МОЗ у присутності начальника медико-санітарної частини Качанівської виправної колонії повторно попередили засуджену про її особисту відповідальність за стан її здоров'я.

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко 26 березня знову відмовилася від комплексу лікування та медичних процедур, повідомляє Державна пенітенціарна служба України.

«26 березня, о 17:00 лікарі МОЗ та Держпенітенціарної служби України запропонували Тимошенко провести паравертебральну блокаду згідно з комплексном індивідуального плану лікування на базі діагностичного центру КЗОЗ "ОКЛ ЦЕМД та МК", де проводилось обстеження на попередніх етапах, або на базі ДП "Інститут патології хребта та суглобів імені Ситенка АМН України" (на вибір), під контролем комп'ютерної томографії. Однак Тимошенко відмовилася», - йдеться в повідомленні.

Також Тимошенко відмовилася підписати «Інформовану згоду на медичне втручання». Письмово підтвердити отримання цієї згоди Тимошенко теж відмовилася. Про це було складено відповідний акт.

Лікарі МОЗ у присутності начальника медико-санітарної частини Качанівської виправної колонії повторно попередили засуджену про її особисту відповідальність за стан її здоров'я, говориться в повідомленні Державної пенітенціарної служби.

Зазначимо, що за словами лікаря-терапевта Качанівської колонії Тетяни Демченко, в установі є ще приблизно 150 жінок з аналогічними проблемами спини. Періодично ці хворі отримують консервативне лікування в умовах медико-санітарної частини.

6 березня берлінські лікарі Карл Макс Айнгойпль і Норберт Хаас передали свої висновки з приводу стану здоров'я Тимошенко українським лікарям, представникам уряду та суду. Також представники «Шаріте» заявили, що українські та німецькі медики «прийшли до спільної думки» щодо діагнозу колишнього прем'єр-міністра. Діагноз Тимошенко медики не розголошують, посилаючись на лікарську таємницю. Після візиту іноземних лікарів дочка політика Євгенія заявила, що у матері «грижа міжхребцевого диска». За її словами, мама не може пересуватися без сторонньої допомоги.

Німецькі медики, які обстежували екс-прем'єр-міністра заявили, що вона потребує лікування лише за межами в'язниці, після чого українська прокуратура пообіцяла надати можливість лікування за межами Качанівської колонії.

У відповідь на це пенітенціарна служба заявила про те, що в колонії, де відбуває строк Тимошенко є «всі умови» і необхідні медпрепарати для її лікування.

Читайте також:

У камеру до Тимошенко можуть поселити «інтелігентну вбивцю»

Рада відмовилася просити Януковича лікувати Тимошенко

Україна відзвітувала перед Європою про лікування Тимошенко


Іноземним медикам роз'яснили, як поводити себе з Тимошенко

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...