Топ Новини

Тимошенко знову відмовилась від лікування. Лікарі зняли з себе відповідальність за її здоров'я

20 березня 2012 в 09:30
Екс-прем'єр України Юлія Тимошенко у черговий раз відмовилася від послуг висококваліфікованих лікарів Харкова, а також не захотіла підписувати «Інформовану згоду пацієнта на медичне втручання».
tymoshenko.jpg
ridus.ru

Тимошенко відмовилася пройти курс терапевтичного лікування та проведення комплексу реабілітаційно-оздоровчих процедур. У зв'язку з цим екс-прем'єру було надано для підписання «Інформовану згоду пацієнта на медичне втручання» із зазначенням у ній детального індивідуального комплексного плану лікування у відповідності з усіма рекомендаціями німецьких лікарів.

Тимошенко, отримавши зазначені документи, відмовилася підписати їх і залишила для вивчення, повідомляє пенітенціарна служба України.

Лікарі МОЗ попередили Тимошенко про її особисту відповідальність, у разі погіршення стану її здоров'я через подальшу відмову від лікування.

Також у відомстві зазначили, що 16 березня надійшов лист урядового уповноваженого у справах Євросуду з прав людини з інформацією про отримання запиту від цього суду щодо умов утримання та лікування у Качанівській виправній колонії Ю.Тимошенко.

Пенітенціарна служба України надала відповідну інформацію про умови утримання Тимошенко, а також про умови, які були створені у Качанівській виправній колонії для забезпечення лікування та подальшого медичного обслуговування екс-прем'єра.

Як повідомлялося, ЄСПЛ вказала українському уряду на необхідність того, щоб колишній український прем'єр отримала «адекватне медичне лікування у відповідній установі». Міністр юстиції України Олександр Лавринович повідомив, що Україна повинна дати відповіді на отримані запитання до 22 березня. При цьому він висловив думку, що в Україні немає законодавчих перешкод для лікування екс-прем'єра у стаціонарі за межами колонії, якщо виникне така необхідність.

Читайте також:

Європейський суд постановив лікувати Тимошенко за межами в'язниці

Тимошенко запросила Януковича у Качанівську колонію

У БЮТ побоюються, що влада хоче фізично знищити Тимошенко

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...