Топ Новини

Тимошенко заявила, що вилучені дозиметри чотири рази показували перевищення радіації, і попросила нові

13 вересня 2012 в 15:50
За словами екс-прем'єра, дозиметри давали їй можливість незалежно від органів влади контролювати в постійному режимі рівень радіації в приміщеннях, де вона знаходиться. Чотири рази прилади показали перевищення допустимого рівня.
timoshenko33
vtabloid.com

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що конфісковані в неї дозиметри чотири рази показували перевищення норми радіації в її палаті. Про це йдеться в її заяві, оприлюдненій прес-службою "Батьківщини".

За словами екс-прем'єра, дозиметри давали їй можливість незалежно від органів влади контролювати в постійному режимі рівень радіації в приміщеннях, де вона знаходиться. "За період такого контролю чотири рази дозиметр показував дані, які суттєво перевищують норму, зафіксовану на приладі в накопичувальному режимі. Я планувала передати ці дозиметри найближчим часом моїм захисникам для оприлюднення цієї інформації", - заявила Тимошенко.

"Я переконана, що цей обшук був організований для вилучення приладів безпосередньо за дорученням (президента Віктора) Януковича, тому що саме він здатний зараз впливати спеціальними засобами на моє здоров'я і життя. І саме вилучення дозиметрів, про які знала адміністрація колонії, є зайвим тому підтвердженням", - додала вона.

- У Тимошенко під час обшуку забрали два дозиметри

Тимошенко підкреслила, що ніяким офіційним вимірам, які будуть проводити представники влади щодо рівня радіації та інших шкідливих впливів на її здоров'я, вона не буде довіряти.

"Я вимагаю терміново дозволити моїм захисникам передати мені нові дозиметри, бо ті, які вже побувають у руках СБУ, не будуть придатні для об'єктивних вимірювань, яким можна довіряти", - заявила вона.

Тимошенко висловила переконання, що обшук є ініціативою адміністрації президента.

Як відомо, раніше пенітенціарна служба, заявила, що в результаті обшуку було виявлено схованку, де Тимошенко ховала ліки і заборонені прилади. За даними захисника екс-прем'єра Олександра Плахотнюка, у Тимошенко було вилучено два дозиметри.

Читайте також:

Сусідка по палаті Тимошенко «згадала», як екс-прем'єр качала прес і піднімала гирі (ВІДЕО)

Екс-сусідка по камері Тимошенко заявила, що лист оприлюднений Власенком, писала під диктовку


Тимошенко вибрала ЗМІ, яким готова дати інтерв'ю

Сусідки по камері Тимошенко розповіла про комфортні умови ув'язнення екс-прем'єра. Тимошенко готова спростувати її слова (ВІДЕО)

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...