Топ Новини

Тимошенко з незрозумілої причини не хоче здавати кров медикам

2 грудня 2011 в 14:21
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко у черговий раз відмовилася здати кров для проведення лабораторного аналізу. Про це повідомляє Державна пенітенціарна служба.
tymoshenko.jpg
byut.com.ua

«2 грудня 2011 року Ю.Тимошенко у присутності її особистого лікаря медперсоналом Київського СІЗО було запропоновано здати кров для проведення відповідного лабораторного аналізу, як це було рекомендовано Міністерством охорони здоров'я України. Проте, внаслідок недовіри і, посилаючись на конфіденційність інформації, Ю.Тимошенко у черговий відмовилася від здачі крові, про що подала керівництву установи відповідну письмову заяву», - сказано в повідомленні.

Згідно з повідомленням, керівництво Лук'янівського СІЗО запевнило екс-прем'єра, що всі дії медиків проводяться з обов'язковим дотриманням лікарської таємниці і конфіденційності.

Окрім цього, Ю.Тимошенко попередили, що її відмова від необхідних медичних процедур може нести загрозу для її здоров'я, а також є порушенням порядку попереднього ув'язнення, оскільки медперсонал СІЗО повинен користуватися вільним доступом до інформації про стан здоров'я ув'язненого.

Ю.Тимошенко зараз проходить курс призначеного лікування в рамках медико-санітарної частини СІЗО.

Сьогодні, 2 грудня, екс-міністр охорони здоров'я Микола Поліщук відзначив наявність патологічних змін хребта Ю.Тимошенко. Він заявив, що екс-прем'єр може стати інвалідом. Напередодні захист Тимошенко заявив, що екс-прем'єр потребує операції.

Нагадаємо, екс-прем'єр-міністра України Ю.Тимошенко було заарештовано 5 серпня цього року і відтоді вона знаходиться в СІЗО.

11 жовтня Печерський районний суд визнав Ю.Тимошенко винною в перевищенні влади при укладанні газових контрактів з Росією у 2009 році і визначив їй покарання у вигляді позбавлення волі терміном на сім років.

З моменту арешту Ю.Тимошенко її захисники неодноразово заявляли про погіршення стану її здоров'я.

9 листопада захисник Ю.Тимошенко Сергій Власенко заявив, що його підзахисна не може пересуватися без сторонньої допомоги.

22 листопада президент України Віктор Янукович заявив, що Ю.Тимошенко, яка перебуває в Лук'янівському СІЗО, сьогодні-завтра буде надано необхідну медичну допомогу.
 

23 листопада Ю.Тимошенко пройшла медичне обстеження в одній з медичних установ Києва.

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...