Тимошенко: Янукович розпочав "здачу" газотранспортної системи

27 вересня 2011 в 18:33
Екс-прем'єр-міністр, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила сьогодні, що чинна українська влада по суті розпочала «здачу» головного стратегічного об'єкта України, газотранспортної системи, під прикриттям «газової справи» над нею.

Виступаючи перед журналістами в перерві судового засідання в цій справі, Ю. Тимошенко нагадала, що за її ініціативою Верховна Рада прийняла закон, що забороняє приватизацію ГТС, передачу її в концесію та інші подібні дії. Тим не менш, заявила екс-прем'єр, по суті вже почалося привласнення цієї ГТС.
 
Вона також висловила власне переконання, що «після того, як всі маніпуляції із ГТС будуть зроблені, то частини цієї власності опиняться в сімей, які сьогодні очолюють державу».
 
Водночас Ю. Тимошенко попередила, що у випадку подібних змін після зміни нинішньої влади і газотранспортна система, і всі інші подібні стратегічні об'єкти "будуть повернуті у власність держави". Тому, за її словами, можливі учасники «авантюри навколо головної власності держави» (ГТС) мають «добре про це подумати», тому що це будуть для них «викинуті на вітер гроші».
 
Крім того, колишній прем'єр повторила, що альтернативи європейському шляху в України немає, і нагадала, що просить країни ЄС не ставити підписання угоди про асоціацію в залежність від її власної подальшої долі.
 
Ю. Тимошенко також заявила, що на парламентських виборах 2012 року «єдино правильним рішенням» було б об'єднання всіх демократичних сил та їх участь у виборах єдиною командою, а ще краще і з єдиним виборчим списком.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...