Тимошенко: Янукович перевершив Сталіна, він будує диктатуру «Сім'ї»

22 вересня 2012 в 06:30
Лідер партії «Батьківщина» зазначила, що всі силові структури і спецслужби очолили представники «Сім'ї», і вся їхня міць спрямована не на захист національних інтересів держави, а на обслуговування режиму.
timoshenko33
vtabloid.com

 

Президент Віктор Янукович перевершив Йосипа Сталіна: він будує диктатуру однієї сім'ї в одній країні. Про це йдеться у зверненні екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко до парламентів і лідерів держав, текст якого є у розпорядженні ZN.UA.
 
«Владна «Сім'я» Януковича за два останні роки ліквідувала всі баланси і противаги, які притаманні демократичним суспільствам. У нас більше немає розподілу влади на законодавчу, судову і виконавчу. Все це тепер у руках однієї людини», - заявила Тимошенко.
 
 
Лідер партії «Батьківщина» зазначила, що всі силові структури і спецслужби очолили представники «СІм'ї», і вся їхня міць спрямована не на захист національних інтересів держави, а на обслуговування режиму. «Силові структури здійснюють цькування громадянського суспільства, вільних засобів масової інформації, незалежних журналістів, опозиції і просто волелюбних і сміливих громадян», - підкреслила вона.
 
«Клептократія стала в нашій країні головним маркером влади, фірмовим стилем керівного режиму, який без натяку на будь-яку прозорість процедури переписує в свою приватну власність державні монополії і землі, чужі приватні підприємства. «Сім'я» хоче - «Сім'я» бере. Ми стали Заїром при Мобуту, Зімбабве при Мугабе. Безцінні державні родовища корисних копалин, фінанси бюджетів та Національного банку стали іграшками «Сім'ї». Людовик XIV колись сказав відому фразу: «Держава - це я». Віктор Янукович і його клан живуть з таким же ненаситним кредо», - заявила Тимошенко.
 
Повний текст звернення Юлії Тимошенко читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».
 
Читайте також:
 
 
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...