Топ Новини

Тимошенко: Янукович не має наміру виконувати рекомендації ПАРЄ і продовжує репресії

1 лютого 2012 в 14:13
Юлія Тимошенко застерегла Європу від надій на цивілізоване співробітництво з Віктором Януковичем, який не навчалися в Оксфорді і Сорбонні.
ty2.jpg
byut.com.ua

Репресії і оголошення у міжнародний розшук Арсена Авакова - колишнього губернатора Харківщини, лідера обласної організації партії «Батьківщина» - показали, як насправді президент України Віктор Янукович ставиться до порад і рекомендацій цивілізованого світу. Про це йдеться у листі Юлії Тимошенко з Качанівської в'язниці, розміщеному на сайті опозиціонерки.

«У той час, коли вся Європа, Європарламент і ПАРЄ висловлюються за негайне припинення переслідувань за політичні переконання, Віктор Янукович починає нову хвилю цькування, залякування і шантажу щодо опозиції, демократії та громадянського суспільства в Україні», - підкреслила Ю.Тимошенко.

При цьому вона зазначила, що всім зрозуміло, що єдиним «злочином» А.Авакова є приналежність до опозиції і до партії «Батьківщина».

«Мова тут не про чергову «помилку» і не про «перегини» на місцях, оскільки в мене є безумовні підстави стверджувати, що всі політичні репресії у країні, всі судові процеси, всі політичні кримінальні справи контролюються і організовуються Віктором Януковичем особисто», - заявила лідер «Батьківщини».

При цьому вона нагадала, що світогляд В.Януковича сформувався не у Сорбонні і не в Оксфорді. «Він виріс і виховався у кримінальному світі, і саме звідти переніс правила спілкування у світ української політики, а зараз намагається грати за ними і в Європі», - підкреслила вона.

«Я хочу попередити європейських політиків про абсолютну марність надій на порозуміння з українським диктатором. Поняття честі, гідності і дотримання слова ніколи не були йому зрозумілі і такими ніколи не стануть», - впевнена Ю.Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» також зазначила, що виступає категорично проти будь-яких санкцій щодо України, якщо вони хоч трохи торкнуться простих людей, а не влади. «Але я зобов'язана пояснити світу, з ким вони мають справу, щоб не плекати зайвих ілюзій щодо можливого розвитку політичних процесів в Україні», - констатувала Ю.Тимошенко.

Читайте також

ПАРЄ прийняла резолюцію щодо України і буде застосовувати санкції у разі її невиконання

Аваков не збирається просити політичного притулку

Янукович: У майбутньому «справа Тимошенко» має стати неприпустимою

Опозиція і ГПУ поговорили «різними мовами без перекладача»

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...