Тимошенко: Якщо Росія прогарантує незалежність Межигір’я, Україну здадуть легко і не замислюючись

20 квітня 2012 в 13:46
«Янукович на територію «своєї країни», за приватизацію якої він так тяжко боровся ще з 2004 року, жодних бізнес-конкурентів не допустить, бо ж саме так він сприймає інтеграційні пропозиції Москви», - вважає лідер «Батьківщини».
tymoshenko_.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко вважає, що президент Віктор Янукович та його оточення не допустять посилення впливу Росії на економічні й політичні процеси в Україні.

Про це Тимошенко повідомила в ексклюзивному інтерв’ю ZN.UA. Екс-прем’єр передала з Качанівської колонії відповіді на запитання, запропоновані виданням ZN.UA.

«Сьогодні встановлено повний контроль над країною не з боку Кремля, а з боку однієї родини… І мені здається, що «батько сімейства» захищатиме ці райські кущі від будь-якої ворожої інтервенції як з боку Кремля, так і з боку Євросоюзу», - вважає екс-прем’єр.

«Тільки прошу екзальтованих інтелектуалів не плутати це з патріотизмом. Нам просто «пощастило», що інтереси України та інтереси власника «Хонки» щодо неприпустимості повного контролю з боку інших держав, тимчасово збіглися», - зауважила вона.

Проте, на думку Тимошенко, якщо «Росія прогарантує незалежність Межигір’я, Україну здадуть легко і не замислюючись».

«Я думаю, що Янукович на територію «своєї країни», за приватизацію якої він так тяжко боровся ще з 2004 року, жодних бізнес-конкурентів не допустить, бо ж саме так він сприймає інтеграційні пропозиції Москви… Зараз вони так само інстинктивно захищають периметр своєї нової бізнес-імперії — України, в тому числі й від Кремля», - заявила екс-прем’єр.

На думку опозиціонерки, до усунення правлячого режиму, цей стан речей може допомогти зберегти для країни європейські перспективи.

Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в ексклюзивному інтерв’ю з Юлією Тимошенко.

Читайте також:

Гриценко: Іващенка посадили з провини депутата від «БЮТ-Батьківщина»

Тимошенко можуть відправити у в’язницю на 19 років

Німецькі лікарі рекомендують Тимошенко термінове психосоматичне лікування, — МОЗ

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...