Топ Новини

Тимошенко впевнена, що склад уряду значення не має, оскільки країною править Сім'я

24 грудня 2012 в 17:45
Зміни в Україні можливі лише без Януковича, впевнена Тимошенко. Прем'єр Азаров схожий на генерала без армії, новий уряд контролює Сім'я, і в ньому будуть працювати казнокради, а не «технократи».
kabmin.jpg
kmu.gov.ua

Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко прокоментувала призначення президентом Віктором Януковичем нових міністрів в уряд Миколи Азарова.

«Скажу відверто, що після оголошення складу уряду Януковича мені стало щиро шкода Миколу Азарова, оскільки він лише номінально обіймає посаду керівника уряду і не є фактичним прем'єр-міністром», - йдеться у заяві Тимошенко, розміщеній на сайті партії «Батьківщина».
 
Тимошенко впевнена, що новий склад Кабінету міністрів не має великого значення, оскільки «за все, що відбувається в країні - складну економічну та політичну ситуацію, сповзання країни подалі від демократії до авторитаризму, - відповідає сам Янукович».
 
«Сьогодні Янукович фактично призначив два уряди: перше - з прем'єром Арбузовим, якому де-факто будуть підконтрольні всі міністри, а друге - уряд у складі одного Азарова, у якого є хороший портфель, але немає підлеглих - це приблизно, як мати генеральські погони, але залишитися без армії», - йдеться у заяві Тимошенко.
 
Екс-прем'єр також вважає, що «аналіз складу цього уряду ще раз підтверджує тезу про те, що Родина Януковича в цій конкуренції перемогла олігархів».
 
«Також зазначу, що спроби піар-служби Банковій, яка вже почала позиціонувати цей уряд як уряд технократів, розумних людей, не зможуть ввести в оману, оскільки люди знають ціну цим« технократам», які насправді є справжніми казнокрадами і такими їх уже давно знає країна», - впевнена Тимошенко.
 
«Тобто сьогодні нічого нового або кардинального не відбулося і не могло статися, бо зараз країною править Сім'я. Зміни можливі тільки без Януковича», - констатувала екс-прем'єр.
 
Читайте також:
 
 
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...