Тимошенко виступає за квотний принцип при визначенні мажоритарних кандидатів

20 квітня 2012 в 17:19
Лідер «Батьківщини» вважає, що відмова від квотного принципу висунення кандидатів у мажоритарних округах може призвести до розколу в лавах опозиціонерів.
tymoshenko.jpg
korrespondent.net

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко вважає, що при визначенні кандидатів у депутати на мажоритарних округах має бути застосований не рейтинговий, а квотний принцип.

Про це Тимошенко повідомила в ексклюзивному інтерв’ю ZN.UA. Екс-прем’єр передала з Качанівської колонії відповіді на запитання, запропоновані виданням ZN.UA.

Лідер «Батьківщини» констатувала, що при складанні списків мажоритарників рейтинговий принцип є неприйнятним. «Хотілося б, щоб «рейтинговий». Цей принцип виглядає так демократично і красиво! Але вважаю, що в даних реаліях «рейтинговий» принцип висунення кандидатів від опозиції в мажоритарних округах — це авантюра, що призведе до повного краху», - заявила Тимошенко.

«Хто буде в останню хвилину арбітром рейтинговості для всіх опозиційних кандидатів? Ви ж знаєте, що останньої хвилини в кожної опозиційної партії будуть власні соціологічні опитування з різними результатами. А це призведе до висунення десятка кандидатів від опозиції на кожному окрузі… Тому я думаю, що в сьогоднішніх умовах «рейтинговий» принцип для опозиції — ця «русская рулетка» з повною обоймою — гарантоване самогубство», - вважає вона.

«Я за прогнозований та керований «квотний» принцип розподілу мажоритарних округів між опозиційними партіями та за співпрацю на цих округах з представниками громадянського суспільства», - додала Тимошенко.

Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в ексклюзивному інтерв’ю з Юлією Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко підписала декларацію про спільні списки з Яценюком — джерело

Комітет опору диктатурі відкликав голоси опозиції за закон про вибори

Конституційний Суд змусив опозицію зупинити формування єдиного списку

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...