Тимошенко вимагає відкрити кримінальну справу проти судді Кірєєва

7 липня 2011 в 15:34
Юлія Тимошенко має намір звернутися до Генеральної прокуратури з вимогою порушити кримінальну справу щодо судді Печерського районного суду Києва Родіона Кірєєва. Про це вона заявила сьогодні після закінчення судового засідання.
25_06_kireev_rodion__6_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Ю. Тимошенко підкреслила: "Суддя Кірєєв, якщо його можна так називати, за час попередньої роботи за два роки в районному суді Київської області з 32 рішень у кримінальних справах 20 прийняв з повним порушенням закону. Він покривав і випускав на волю представників наркомафії, вбивць, людей, що здійснювали розбій та інші злочини. 20 вироків, які він виніс, - це справи, в яких повністю були доведені злочини, а він закрив кримінальні справи і випустив на свободу".

Враховуючи це, як вважає Ю. Тимошенко, проти Р. Кірєєва має бути порушена кримінальна справа.

"З цього приводу ми будемо звертатися в яку не є, але Генеральну прокуратуру, і в яку не є, але Вищу раду юстицій, щоб на майбутнє закласти підстави для того, щоб такі судді як Кірєєв, відповідали", - сказала екс-прем'єр- міністр.

На думку Ю. Тимошенко, Р. Кірєєв зобов'язаний був задовольнити клопотання про відвід: "У нього немає права взагалі бути на судовому засіданні, якщо він сам порушив закон, і проти нього мають бути порушені справи за фальсифікацію вироків суду і неправосудні рішення".

Як повідомлялося, сьогодні Ю. Тимошенко двічі вимагала відводу суддіР. Кірєєв відзначив, що клопотання Ю. Тимошенко не містить підстав, передбачених Кримінально-процесуальним кодексом, та необхідних для відведення. "Клопотання задоволенню не підлягає", - сказав він.

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...