Тимошенко вимагає для себе конфіденційності

1 вересня 2012 в 08:00
Йдеться про ситуації під час відвідин Юлії Тимошенко дочкою Євгенією, яка є її захисником. За словами адвоката екс-прем'єра Сергія Власенка, представники пенітенціарної служби порушили всі базові принципи конфіденційності проведення зустрічей, будучи присутніми на ній і записуючи всю розмову на відео.

Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вимагає від прокурора Харківської області Геннадія Тюріна та начальника Качанівської виправної колонії Івана Первушкіна забезпечити право на конфіденційність при зустрічах зі своїми захисниками.

"Вже підготовлена ​​і Юлія Тимошенко підписала скаргу на ім'я прокурора Харківської області Тюріна, на ім'я керівника Качанівської колонії Первушкіна", - сказав захисник екс-прем'єра Сергій Власенко.

"Також ми проінформували про ці події пана Садовського (суддя Київського районного суду Харкова, головує у справі про ЄЕСУ - ред.), щоб він потім не розповідав, що в нас були можливості готуватися до судових засідань належним чином і нам ніхто в цьому не перешкоджав", - додав він.

- Власенко розповів, чому Тимошенко досі не перевели у в'язницю

Зокрема, захисник уточнив, що йдеться про ситуацію, що виникла напередодні, під час відвідування Юлії Тимошенко її дочкою, яка є її захисником з кола близьких родичів.

"Були порушені всі базові принципи конфіденційності проведення зустрічей. Протягом трьох годин в кімнаті для зустрічей з невідомих для нас причин був присутній представник пенітенціарної служби, зокрема він і здійснював відеофіксацію зустрічі Юлії Тимошенко з Євгенією Тимошенко", - повідомив він.

Пенітенціарна служба пояснює відеозйомку зустрічі Юлії Тимошенко з дочкою Євгенією зухвалою поведінкою прем'єра, а також погрозами самій наставити собі синці і звинуватити в цьому правоохоронців.

Читайте також:

Тюремне відомство заявило, що Тимошенко погрожувала "наставити собі синці та показати їх пресі"

Тимошенко відмовилася від медпроцедур через різке погіршення стану здоров'я

Власенко «анонсував» ще один відеоролик від влади про Тимошенко: екс-прем'єр займається фізкультурою

 

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...