Топ Новини

Тимошенко відстає від Януковича у президентському рейтингу на 2%

3 квітня 2012 в 07:17
Серед тих, хто взяв би участь у виборах, за Януковича віддали б свій голос 21,7%, за Тимошенко - 19,8%. Однак, незважаючи на те, що у "рейтингу 1-го туру" Янукович в даний час лідирує, в умовному протистоянні "другого туру" перемагає Тимошенко.

Розрив у президентському рейтингу між чинним головою держави Віктором Януковичем та екс-прем'єром Юлією Тимошенко становить менше 2%, свідчать результати дослідження, проведеного соціологічною групою "Рейтинг".

Якби президентські вибори відбулися у березні 2012 року, 45% опитаних однозначно брали б участь у них, ще 32% - "швидше б" брали участь.

Серед тих, хто взяв би участь у виборах, за Януковича віддали б свій голос 21,7%, за Тимошенко - 19,8%.

У трійку лідерів президентського рейтингу увійшов лідер партії "Фронт змін" Арсеній Яценюк (10,8%). За лідера партії УДАР Віталія Кличка готові віддати свій голос 7,9% опитаних, за лідера Компартії України Петра Симоненка - 6,2%.

Більше 3% голосів отримали б віце-прем'єр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко (3,8%), лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок (3,6%), голова партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко (3,1%).

Окрім того, за лідера партії "Україна - вперед" Наталію Королевську готові проголосувати 1,4% респондентів, за голову Верховної Ради Володимира Литвина - 1,3%, третього президента Віктора Ющенка - 0,7%.

Інших кандидатів підтримали б 3,4%, не підтримали б жодного 3,8%, не визначилися з вибором 12,5% українців.

У порівнянні з лютим, зменшилася кількість тих, хто "визначився" (з 14,1 до 12,5%) і тих, хто має намір голосувати "проти всіх" (з 6 до 3,8%). На відміну від Тимошенко, рейтинг якої майже не змінився (19,4% у лютому проти 19,9% у березні), рейтинг Януковича зріс (з 19,7 до 21,7%), що дозволило останньому збільшити відрив від лідера "Батьківщини" майже до 2%. При цьому зменшився рейтинг Яценюка (з 12,8 до 10,8%), повторюючи динаміку рейтингу "Фронту змін", і зріс рейтинг Кличка (з 6,5 до 7,9%).

Незначно покращилися позиції Симоненка, Тягнибока, Гриценка і Королевської.

Окрім того, незважаючи на те, що у "рейтингу 1-го туру" Янукович у даний час лідирує, в умовному протистоянні "другого туру" чинного главу держави перемагають як Тимошенко, так і Яценюк, і Кличко.

"При цьому за останні півроку відрив на користь опозиційних кандидатів збільшився. Як і півроку тому, найбільший відрив у парі з Януковичем демонструє Яценюк (незважаючи на те, що він у два рази поступається за особистим рейтингом "1-го туру" як Януковичу, так і Тимошенко)", - зазначено e прес-релізі.

Опитування було проведено в період з 15 по 26 березня. Аудиторія дослідження - населення України віком від 18 років і старше (всього 2000 респондентів). Похибка репрезентативності дослідження (з ймовірністю 0,95): для значень, близьких до 50%, похибка становить не більше 2,2%, для значень, близьких до 30%, - не більше 2%, для значень, близьких до 10%, - не більше 1,3%, для значень, близьких до 5%, - не більше 1%.

Читайте також:

ПР і «Батьківщина» можуть набрати однакову кількість голосів на виборах до Ради

В Україні не залишилося регіонів, де довіряють Януковичу


Янукович випереджає Тимошенко у президентському рейтингу

Шанси потрапити до парламенту зберігають п'ять партій

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...