Топ Новини

Тимошенко відмовилася від участі у відеоконференції з американським судом

10 серпня 2012 в 11:46
Свою відмову Тимошенко мотивувала тим, що лікарі рекомендували їй утриматися від участі в будь-яких заходах з метою забезпечення спокою і щоб уникнути стресу.
tymoshenko.jpg
president.lt

Екс-прем'єр України Юлія Тимошенко подала заяву про офіційну відмову від участі у відеоконференції у справі «Universal Trading and Investment Co. Inc. проти Юлії Тимошенко». Про це повідомили у Державній пенітенціарній службі України.

Свою відмову Тимошенко мотивувала тим, що, відповідно до рекомендацій вітчизняних лікарів і фахівців німецької клініки «Шаріте», в даний час вона знаходиться в стаціонарному медичному закладі, де проходить курс реабілітації.

Екс-прем'єр також у своїй заяві посилається на рекомендації лікарів, які їй рекомендували утриматися від участі в будь-яких заходах з метою забезпечення спокою і щоб уникнути стресу.

Державна пенітенціарна служба додатково інформує, що про свою відмову від участі у відеоконференції Тимошенко проінформувала також і Міністерство юстиції України. Окрім того, і Качанівська виправна колонія (№ 54), і ЦКЛ № 5 (де зараз знаходиться Тимошенко) оснащені відповідним обладнанням та мають всі технічні можливості для проведення відеоконференцій.

Нагадаємо, ЗМІ повідомили, що Міністерство юстиції України отримало зі США пакет документів, який складається з повідомлення про необхідність проведення опитування екс-прем'єра і календарного плану розгляду цієї справи американським судом.

Читайте також:

Власенко «анонсував» ще один відеоролик від влади про Тимошенко: екс-прем’єр займається фізкультурою

На Тимошенко завели нову справу

У лікарні Тимошенко з'явилася кімната для відеоконференцій

Тимошенко «викинуть» з лікарні на наступних вихідних, побоюється її захисник

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...