Топ Новини

Тимошенко: Українці на Майдані вибороли право бути в Європі

22 листопада 2011 в 16:08
Лідер української опозиції Юлія Тимошенко, яку влада вже три з половиною місяці тримає за ґратами, переконана, що українці на Майдані вибороли своє право бути в Європі.
01-1.jpg
Василя Артюшенка

«Сім років тому Україна стала частиною Європи. Без урочистих підписань і одностайних ратифікацій, ми в одну мить перетворилися з пострадянської республіки на державу Україна: європейську державу», - йдеться в її поздоровленні з Днем свободи, розміщенням на сайті партії «Батьківщина».

«І цілий світ заздрив тим простим українцям, які вийшли на Майдан, щоб разом мерзнути і грітися, співати і скандувати, радіти і сподіватися – разом любити свою країну. Бо така нація – це однозначний привід для гордості», - переконана Ю.Тимошенко.

«Тоді люди вибороли своє право бути в Європі. А потім влада цей вибір розчинила у власних амбіціях і сварках. І тепер в День свободи у мене змішані почуття: гордості за свою країну і провини за нездійснені мрії», - наголосила Ю.Тимошенко.

Нажаль, зараз владу захопила «купка клептоманів», які думають, що прийшли надовго, назавжди, а тому і поводяться так, наче українців не існує, нації немає.

«Але так не може бути! Не може бути, щоб чесні, порядні і такі – історично – волелюбні українці мовчки ковтали все те, що їм підкидає влада», - вважає Ю.Тимошенко.

«Я знаю, що свобода – вона всередині. Вона не зникає, навіть коли ти у в’язниці. Вона не може зникнути в цілої нації, яка у 2004-му році виборола своє майбутнє, відстояла свою гідність, розправила плечі та змусила весь світ мріяти про той Дух Свободи, яким жила тоді Україна», - наголосила лідер української опозиції.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...