Тимошенко у в'язниці зберігає бадьорий настрій

7 серпня 2011 в 14:05
Екс-прем'єр України, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, яка перебуває під вартою в Лук'янівському СІЗО, знаходиться в бадьорому настрої, не скаржиться на умови утримання, заявив представник омбудсмена Анатолій Палій.

 

"Стан у неї бадьорий, бойовий. У неї постійно на обличчі була посмішка. Ми зайшли, нас щиро привітали (Тимошенко і дві сусідки по камері - ред.) І навіть запросили на обід", - сказав Палій в неділю журналістам після відвідування Лук'янівського СІЗО в рамках моніторингу умов утримання жінок-ув'язнених.

"Юлія Володимирівна сказала, що з нею поводяться досить шанобливо, висловила подяку особисто керівнику СІЗО і персоналу", - розповів представник омбудсмена.

Він додав, що керівник Лук'янівського СІЗО, який на даний час знаходиться у відпустці, у неділю зустрівся з Тимошенко, щоб поцікавитися умовами її утримання в ізоляторі. За словами Палія, екс-прем'єр не подавала жодних скарг чи заяв щодо переведення її в одиночну камеру.

Він підтвердив, що Тимошенко знаходиться в тій же камері, в якій була в 2001 році.

Представник омбудсмена повідомив, що було вирішене питання встановлення в камері холодильника і телевізора. Палій також відзначив, що в камері немає проблем з доступом свіжого повітря - в ній є вікно розміром 160х120 сантиметрів.

За його словами, Тимошенко висловила вдячність своїм соратникам, зокрема особисто заступнику по партії "Батьківщина" Олександру Турчинову.

"Вона попросила передати подяку усім, хто знаходиться тут (біля будівлі СІЗО - Ред.). Юлія Володимирівна сказала, щоб ви (присутні біля СІЗО - Ред.) не хвилювалися, вона відчуває, що більше хвилюєтеся ви, ніж вона", - сказав Палій.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...