Тимошенко у в'язниці зайнялася самолікуванням

27 березня 2012 в 10:15
Здоров'я Тимошенко, незважаючи на відмову проводити лікування і огляд, покращується. За словами представника пенітенціарної служби, екс-прем'єр приймає ліки, які вважає за потрібне.
timoshenko.jpg
3oko.net

Стан здоров'я Юлії Тимошенко покращується, незважаючи на те, що вона нерегулярно приймає медичні препарати. Про це заявив начальник управління охорони здоров'я та медикосанітарного забезпечення Державної пенітенціарної служби Євген Поляков.

Він зазначив, що медики в колонії не змогли перевірити кров Тимошенко.

«Вона приймає медикаменти нерегулярно і тільки те, що вважає за потрібне. Навіть рекомендації німецьких лікарів... ми сьогодні не можемо проводити», - зазначив він.

За його словами, відповідно до рекомендацій міжнародної комісії, їй були надані ходунки і вона самостійно пересувається по камері без сторонньої допомоги. Руховий режим у неї значно збільшився.

Поляков відмовився коментувати заяву захисника екс-прем'єра Сергія Власенка про те, що її стан навпаки, погіршується. «Я відповідаю тільки за свої слова, і коментувати висловлювання адвоката Тимошенко було б некоректно», - заявив він.

Як раніше повідомлялося, за словами лікаря-терапевта Качанівської колонії Тетяни Демченко, в установі є ще приблизно 150 жінок з аналогічними проблемами спини. Періодично ці хворі отримують консервативне лікування в умовах медико-санітарної частини.

Нагадаємо, раніше Європейський суд з прав людини виніс припис, згідно з яким Україна зобов'язана проводити лікування екс-прем'єра у стаціонарі спеціалізованого медичного закладу.

Раніше у Пенітенціарній службі України заявляли, що екс-прем'єр категорично відмовилася від запропонованої лікарями програми подальшого лікування, наполягаючи на стаціонарному лікуванні в Німеччині. Однак пізніше цю заяву спростував адвокат Тимошенко Сергій Власенко, назвавши це «відвертою брехнею і провокацією».

6 березня берлінські лікарі Карл Макс Айнгойпль і Норберт Хаас передали свої висновки з приводу стану здоров'я Тимошенко українським лікарям, представникам уряду та суду. Також представники «Шаріте» заявили, що українські та німецькі медики «прийшли до спільної думки» щодо діагнозу колишнього прем'єр-міністра. Діагноз Тимошенко медики не розголошують, посилаючись на лікарську таємницю. Після візиту іноземних лікарів дочка політика Євгенія заявила, що у матері «грижа міжхребцевого диска». За її словами, мама не може пересуватися без сторонньої допомоги.

Німецькі медики, які обстежували екс-прем'єр-міністра, заявили, що вона потребує лікування лише за межами в'язниці, після чого українська прокуратура пообіцяла надати можливість лікування за межами Качанівської колонії.

У відповідь на це пенітенціарна служба заявила про те, що в колонії, де відбуває термін Тимошенко є «всі умови» і необхідні медпрепарати для її лікування.

Читайте також:

Янукович не cможете помилувати Тимошенко: є три перешкоди


У камеру до Тимошенко можуть поселити «інтелігентну вбивцю»

Рада відмовилася просити Януковича лікувати Тимошенко

Янукович сподівається на прохання Тимошенко про помилування


Якщо Тимошенко відмовиться працювати в колонії, з нею «проведуть виховну роботу»

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...