Тимошенко у колонії готує списки кандидатів у депутати Ради

3 лютого 2012 в 13:06
Юлія Тимошенко з колонії керує процесом формування списку кандидатів у народні депутати на парламентських виборах.
tymoshenko.jpg
byut.com.ua

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко з колонії керує процесом формування списку кандидатів у народні депутати на парламентських виборах. Про це повідомив в інтерв'ю "Українській правді" перший заступник голови партії Олександр Турчинов.

"Приймати рішення буде з'їзд. Але, готувати ці рішення буде президія, політична рада партії і наш лідер - Юлія Володимирівна Тимошенко", - заявив він.

На питання, чи бере Тимошенко участь у формуванні списку, Турчинов відповів: "Звичайно! Не просто бере, вона керує цим процесом".

Разом з тим Турчинов не зміг пояснити на яких принципах будуть узгоджуватися кандидати у мажоритарних округах.

"Це будуть представники об'єднаної опозиції, не тільки члени партії "Батьківщина", безумовно. Щодо мажоритарних кандидатів, і тих, хто піде за списком, будуть досить серйозні вимоги. І у першу чергу - це надійність і порядність", - заявив Турчинов.

При цьому він зазначив, що опозиція не може конкурувати з владою у тому, хто краще підгодує, підремонтує або, банально, підкупить виборців.

"Але опозиція ж конкурує іншим. В опозиції є підтримка саме в тому, що вони є альтернативою цій владі. Альтернативою криміналу, альтернативою беззаконню, альтернативою репресіям і бідності, які не можна компенсувати роздачею продуктових пайків або дрібних грошей", - заявив заступник Тимошенко.

"Безумовно, по мажоритарці повинні йти не бізнесмени, а більшість людей, готових до політичної боротьби. Саме політичної боротьби, а не боротьби грошей. Оскільки боротьбу грошей, зрозуміло, опозиція завжди програє. Вибачте, навіть коли у вас є гроші, ну, умовно кажучи, якийсь бізнесмен захоче висуватися від опозиції, до завершення виборчого процесу в нього нічого вже не залишиться, його просто знищать економічно", - додав Турчинов.

При цьому він не виключив, що деякі кандидати будуть балотуватися одночасно і у списку, і в мажоритарних округах.

На зауваження, що це не не зовсім чесно, Турчинов відповів: "Я не бачу в цьому порушень. Це норма закону".

Читайте також:

У ПР вважають, що Європа захищає Тимошенко через газ

Опозиція знову спробує скасувати «статті Тимошенко»


Президент Європарламенту: Янукович має помилувати Тимошенко

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...