Тимошенко та її адвокат вимагають у Кірєєва закрити справу

22 липня 2011 в 16:45
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко та її захист вимагають від суду закрити кримінальну справу за обвинуваченням колишнього прем'єр-міністра в перевищенні службових повноважень при підписанні газових угод з Росією в 2009 році через відсутність події і складу злочину.
kireev_a0a76054eabacca0170c190bb5e94af5.jpg
byut.com.ua

 Відповідне клопотання оголосив захисник Ю. Тимошенко Олександр Плахотнюк.

 
«Враховуючи те, яким чином дано роз'яснення суті звинувачень, є всі підстави для закриття кримінальної справи», - сказав А. Плахотнюк.
 
У свою чергу, Ю. Тимошенко вкотре наголосила, що ті роз'яснення суті звинувачень, які надав головуючий на судовому засіданні суддя Родіон Кірєєв свідчать про відсутність події і складу злочину.
 
«Я вас прошу, якщо не встановлено подію злочину, не потрібно продовжувати цю кримінальну справу, тому що це вже інший злочин. І я ще раз підтверджую клопотання закрити цю кримінальну справу», - підкреслила екс-прем'єр.
 
Ю. Тимошенко нагадала, що відповідно до закону України про міжнародні договори прем'єр-міністр діє на переговорах без будь-яких додаткових повноважень, без директив та інших доручень, що уповноважують на проведення переговорів.
 
«Прем'єр-міністр діє на переговорах у силу своєї посади», - зазначила вона.
 
Водночас, представник державного звинувачення заявив, що клопотання захисту Ю. Тимошенко про закриття кримінальної справи не може бути задоволене на цій стадії судового розгляду.
 
«Якщо суд задовольнить це клопотання, то проявить упередженість», - підкреслив прокурор.
За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...