Топ Новини

Тимошенко сподівається, що син Щербаня зрозуміє «як підло його використали»

9 квітня 2012 в 09:40
Юлія Тимошенко відхиляє усі звинувачення у причетності до вбивства Євгена Щербаня. Екс-прем’єр жалкує, що в цей «ганебний сценарій» втягнули сина загиблого.
tymoshenko.jpg
news.intv.ua

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко сподівається, що син Євгена Щербаня, який заявив, що передав до Генеральної прокуратури України документи про можливу причетність екс-прем'єрів Тимошенко і Павла Лазаренка до вбивства його батька, зрозуміє, «як підло та низько його використали, і більше так не робитиме». Про це Тимошенко написала у своїй заяві з Качанівської колонії, яку оприлюднила прес-служба "Батьківщини".

«Я ніколи не пробачу, що в цей ганебний сценарій втягнули сина людини, яка загинула. Для нього це справді трагедія – а не підстава для прес-конференції чи заяви. Взяти і витягнути на публіку дитину, змусити спекулювати її на пам’яті загиблого батька... Я не знаю, де беруться такі потвори, в чиїх головах народжуються такі плани», - заявила Тимошенко.

«Це вже питання вищої моральної компетенції. Той, хто оцінюватиме колись його життя на цій землі, живе не в “Межигір’ї”», - ідеться в заяві.

Тимошенко відхиляє усі звинувачення у причетності до вбивства.

«Можна було б скільки завгодно іронізувати з приводу спроб Генеральної прокуратури у якийсь дикий спосіб прив’язати до мене вбивства Євгена Щербаня. Можна було б саркастично злословити також про мою причетність до загибелі Майкла Джексона чи Уітні Х’юстон. Але не варто. Бо такі правила диктатури: вона смішна і страшна водночас. І все менше й менше людей в країні сміється над новим диктатором, бо це сміх скрізь сльози», - написала Тимошенко з колонії.

Прив'язка екс-прем’єра до справи Щербаня, за її словами, – це абсурд.

«Абсурд - він абсурд і є. Він не підлягає аналізу, не може бути оскаржений чи висміяний. Він – по той бік моралі, порядності, людяності, здорового глузду. Змагатися проти цього абсурду справа невдячна й безперспективна, бо це потойбіччя, задзеркалля, антисвіт», - ідеться в заяві ув’язненої.

Тимошенко вірить в те, що люди розуміють кому вигідна справа Щербаня.

Читайте також:

Вбивця Щербаня заявляв, що був Робін Гудом і грошей ні в кого не брав

Син Щербаня передав Генпрокуратурі документи про можливу причетність Тимошенко і Лазаренка до вбивства батька

Тимошенко можуть звинуватити ще у двох резонансних убивствах

Тимошенко можуть посадити довічно

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...