Топ Новини

Тимошенко розповіла, чим Янукович гірше Кучми

20 квітня 2012 в 18:15
За словами Тимошенко, «Янукович діє так, як діяли за його керівництва в Донбасі на початку 90-х: гарний конкурент — мертвий конкурент».
_kuchma.jpg
profinform.org

На сьогоднішній день процеси деградації та деформації суспільного життя в Україні настільки очевидні й трагічні, що на їх тлі навіть епоха Леоніда Кучми, із вбивством Георгія Гонгадзе, народженням новоукраїнської олігархії, виглядає менш трагічно, порівняно з реальністю сьогодення.

Про це в ексклюзивному інтерв'ю ZN.UA розповіла лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Екс-прем'єр передала з Качанівської колонії відповіді на питання, запропоновані виданням ZN.UA.

«Так, при Кучмі не давали піднятися на повну силу парост­кам нашої національної ідентичності, економічної та політичної свободи, але ж не знищували коріння. Його залишали в суспільному грунті разом із шансом на можливе відродження.Сьогодні системно, цілеспрямовано не тільки ліквідується коренева система вільної європейської країни, що зберігає генетичну пам’ять, а й заливається цементом потенційна можливість жити у вільній нормальній державі», - зазначила Тимошенко.

«Сучасна Україна — це «острів доктора Моро» і «1984» Орвелла в одному флаконі. Нам змінюють групу крові, ревізують ДНК, роблять із нас націю лузерів — без історичної пам’яті, без національної гідності, без позитивної економічної перспективи та європейського майбутнього», - вважає екс-прем'єр.

«Люди, які правлять країною, не здадуть своїх позицій без бою, що вони сильні, готові на все. Це диктує їхній інстинкт самозбереження та дарвінізм, який вони сповідують. Треба буде вбивати непокірних у тюрмах — будуть убивати; треба масово нищити тих, хто заважає, — будуть нищити. У тому числі й своїх. Вони не обтяжені моральними забобонами і сприймають Україну ХХІ століття, як Єнакієве епохи «вільних хутряних шапок», - заявила Тимошенко.

«Допоки на початку 90-х на Донбасі вони не встановили своїх правил гри, в них по стадіонах і териконах літали руки в «Ролексах» і ноги в «Адіда­сах», відірвані кустарною вибухівкою. Відтоді в їхніх душах нічого не змінилося. Замість «Аді­даса» — «Зіллі», замість «Ролек­са» — «Бреге», - заявила лідер партії «Батьківщина».

За її словами, Янукович діє так, як діяли за його керівництва в Донбасі на початку 1990-х: хороший конкурент - мертвий конкурент. «Саме так вони зачистили свою вотчину від Щербаня, Брагіна, Момота та багатьох інших», - додала Тимошенко.

Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в ексклюзивному інтерв'ю Юлії Тимошенко.

Читайте також:

Прокурор не виключає, що Тимошенко буде давати свідчення в суді лежачи на ношах

Тимошенко: Якщо Росія прогарантує незалежність Межигір'я, Україну здадуть легко і не замислюючись


Тимошенко можуть відправити у в'язницю на 19 років

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...