Топ Новини

Тимошенко розлила у своїй лікарняній палаті ртуть

24 травня 2012 в 09:38
Екс-прем'єр, яка знаходиться на лікуванні в центральній клінічній лікарні «Укрзалізниці», випадково впустила термометр. У зв'язку з цією подією Тимошенко і ще одну пацієнтку, яка перебувала в палаті з екс-прем'єром, терміново перевели в інше приміщення, а в палаті провели демеркуризацію.
tymoshenko.jpg
president.lt

Під час вечірнього медогляду о 20:20 екс-прем'єр Юлія Тимошенко, яка перебуває на лікуванні у ЦКЛ № 5, випадково впустила медичний термометр, який впав на підлогу і розбився. Про це сьогодні повідомляє прес-служба Держпенітенціарної служби України.

У зв'язку з цим Юлію Тимошенко і ще одну пацієнтку, яка перебувала в палаті з екс-прем'єром, терміново перевели в інше приміщення, а в палаті провели демеркуризацію (очищення приміщення від ртуті).

«На місці події вже побували представники місцевої СЕС для виконання необхідних досліджень, визначення ефективності демеркуризаційні заходів та визначення можливості безпечного подальшого використання зазначеного приміщення. Керівництво медустанови повідомило, що за результатами роботи СЕС, даний випадок у палаті ЦКЛ не вплинув на стан здоров'я пацієнтів, і сама палата є цілком безпечною для перебування», - цитує прес-служба слова помічника голови Держпенітенціарної служби Ігоря Андрушка.

На даний момент Тимошенко і її сусідку повернули в палату, де вони перебували раніше.

Читайте також:

Парламентська більшість відмовилася відпускати Тимошенко лікуватися за кордон

Азаров не виключив можливості лікування Тимошенко за кордоном

Швейцарія готова виступити посередником між ЄС та України і прийняти на лікування Тимошенко

Путін: Росія готова прийняти Тимошенко на лікування

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...