Топ Новини

Тимошенко просить суд об'єднати справи Макаренка, Шепітька і Діденка в одне провадження

11 серпня 2011 в 12:10
Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко наполягає на об'єднанні її справи і справ, порушених стосовно екс-голови Державної митної служби Анатолія Макаренка, екс-керівника Київської регіональної митниці Тараса Шепітька і колишнього першого заступника голови правління НАК «Нафтогаз України» Ігоря Діденка, в одне провадження.

«Ви ці справи зобов'язані об'єднати, оскільки всі вони пов'язані з одними і тими ж обставинами», - сказала вона.

За її словами, останнє рішення про виділення справи І.Діденка свідчить про бажання влади приховати корупційні схеми постачань газу до України.

Нагадаємо, 26 квітня 2011 року Печерський районний суд Києва направив до Генеральної прокуратури справу за обвинуваченням колишнього заступника голови НАК «Нафтогаз-України» Ігоря Діденка, екс-голови Державної митної служби Анатолія Макаренка, колишнього заступника начальника Енергетичної регіональної митниці Тараса Шепітька.

І.Діденка, А.Макаренка і Т.Шепітька звинувачують у неправомірному митному оформленні природного газу в рамках розслідування кримінальної справи про заподіяння шкоди Україні за результатами розгляду позову «РосУкрЕнерго» до «Нафтогазу» у Стокгольмському арбітражі.

5 липня апеляційний суд Києва звільнив з-під варти екс-голову Державної митної служби А.Макаренка і колишнього заступника начальника Енергетичної регіональної митниці Т.Шепітька. У той же час суд відмовився звільнити з-під варти колишнього заступника голови НАК «Нафтогаз-України» І.Діденка.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...