Тимошенко просить ЄС не гальмувати підписання угоди про асоціацію

10 серпня 2011 в 06:45
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко закликає лідерів європейських країн прискорити підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

«Я хочу звернутися до країн Європейського Союзу, щоб вони максимально прискорили угоду про асоціацію. Я просто благаю їх: не допустити відстрочку. І ні на день не відкладати цю велику подію для України», - заявила вона.

Ю.Тимошенко назвала євроінтеграцію одним «з небагатьох сильних запобіжників, які у нас ще збереглися».

«Більше того, зараз не можна зупиняти цей процес і висувати якісь умови у зв'язку з політичними репресіями в Україні. Навпаки: саме внаслідок того, що зараз відбувається з демократією та свободами у країні треба прискорити підписання угоди про асоціацію. Тому що ця угода про асоціацію», - зазначила вона.

За її словами, не менш важливим є продовження з боку міжнародного товариства висловлювань своєї позиції щодо подій в Україні.

«Я переконана, що позиція лідерів зарубіжних країн дуже багато значить для пересічних громадян України. І заяви, які продовжують звучати з боку міжнародного товариства, можуть зупинити цей страшний сценарій, за яким рухається ця влада», - вважає вона.

Нагадаємо, угода про асоціацію - новий запланований договір між Україною та Європейським союзом, що готується на заміну Угоди про
партнерство і співробітництво.

Переговори про укладення нової посиленої угоди на заміну Угоді про партнерство та співробітництво розпочато 5 березня 2007 року, а переговори про створення зони вільної торгівлі - 18 лютого 2008 року.

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...