Тимошенко просить дозволу попрощатися зі свекром

25 травня 2012 в 04:40
Екс-прем'єр просить прокурора відпустити її на похорон свекра, який помер напередодні. Чоловік Тимошенко на похорон свого батька не приїде через велику ймовірність затримання його правоохоронними органами.
tymoshenko.jpg
tymoshenko-vona.com

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко звернулася до прокурора Харківської області Геннадія Тюріна з проханням дати їй можливість попрощатися зі свекром Геннадієм Тимошенком, який помер в ніч з 23 на 24 травня. Про це повідомив захисник екс-прем'єра Сергій Власенко.

«Після того, як ми в новинах почули, що була відмова від пенітенціарної служби, ми підготували і подали від імені Юлії Володимирівни (Тимошенко, - ред.) заяву на ім'я прокурора області, який наглядає за дотриманням закону на території Харківської області. Ми вказали прокуратурі на те, що є обставини, передбачені ст.111 Кримінально-виконавчого кодексу - а саме: є, на жаль, смерть близького родича» - розповів Власенко журналістам в четвер біля ЦКЛ № 5 в Харкові, де екс-прем'єр проходить курс лікування.

Ми вказали на те, що ст. 111 на відміну від статті 110 Кримінально-виконавчого кодексу не містить переліку близьких родичів і в даному випадку абсолютно очевидно, що Геннадій Опанасович Тимошенко і Юлія Тимошенко - є родичами. І ми попросили прокурора області забезпечити дотримання законності щодо Юлії Володимирівни Тимошенко у зв'язку з невиконанням пенітенціарною службою вимог ст.111 ДВК», - сказав він.

За його словами, у заяві на ім'я прокурора зазначено, що оскільки Тимошенко не може пересуватися самостійно, її сім'я готова взяти на себе всі витрати щодо її перевезення та медичного забезпечення.

Він також повідомив, що чоловік екс-прем'єра, Олександр Тимошенко, швидше за все, на похорон не приїде.

«Наскільки я розумію ситуацію, Олександр Геннадійович, швидше за все, не приїде. Тому що вкрай високий ризик його затримання та арешту, коли він прибуде в Україну. Ми ж прекрасно розуміємо, що як тільки він зійде з трапа, його ніхто не пустить з татом прощатися - його заарештують», - сказав Власенко.

Він зазначив також, що Державна пенітенціарна служба повинна була надати Тимошенко виїзд у зв'язку зі смертю, її свекра, а відмовила для того, щоб «принизити і образити» екс-прем'єра.

Раніше повідомлялося, що Тимошенко, яка перебуває на лікуванні в ЦКЛ Харкова, дозволили, як виняток по телефону висловити співчуття своєї сім'ї у зв'язку зі смертю свекра.

Читайте також:

Мін'юст найняв проти Тимошенко американських юристів, які захищали Солженіцина


Тимошенко розлила у своїй лікарняній палаті ртуть

Європарламент закликав Україну негайно звільнити політв'язнів
 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...