Топ Новини

Тимошенко продовжує наполягати на її переведенні в колонію

22 жовтня 2012 в 15:56
Тимошенко з 17 жовтня не проходить ніякого лікування у зв'язку з публікацією в інтернеті відео, на якому відображено проходження екс-прем'єром медичних процедур. Захист колишньої глави уряду запевняє, що ці "відеозйомки" робляться у всіх приміщеннях 9-го поверху лікарні, де знаходиться палата Тимошенко.
Полноэкранная запись 29.09.2012 112330.bmp.jpg
: кадр з відео Тимошенко у лікарні (byut.com.ua)

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко, яка перебуває в ЦКЛ №5 (Харків), не вживає ліків і відмовляється від процедур, вимагаючи переведення її в Качанівську виправну колонію (Харків) з 17 жовтня, повідомив захисник екс-прем'єра Сергій Власенко.

"Починаючи з 17-го числа, вона не проходить ніякого лікування у зв'язку з публікацією цього ганебного відео (в палаті і під час медичних процедур), серед іншого, знятого прихованими камерами під час медичних процедур. А також на підставі тієї інформації, яку ми отримали з джерел у пенітенціарної служби, що ці "відеозйомки" робляться у всіх приміщеннях 9-го поверху ЦКЛ №5 (де знаходиться палата екс-прем'єра)", - сказав Власенко журналістам 22 жовтня біля ЦКЛ №5.

"У зв'язку з цим Юлія Володимирівна, як вона говорила і заявляла у відкритому листі на ім'я Віктора Януковича, припинила будь медичні процедури і приймати будь-які ліки та вимагає повернути її в Качанівську колонію, оскільки вона вважає аморальним проводити лікування під відеокамери для втіхи пана Януковича. З іншого боку вона вважає недоцільним займати місце простих хворих людей, які могли б лікуватися на цьому 9-му поверсі", - додав він.

- Тимошенко заявила, що Янукович підглядає за нею в душовій і туалеті

Захисник нагадав також, що і він, і лідери об'єднаної опозиції зверталися до Генерального прокурора України Віктора Пшонки з вимогою порушити кримінальну справу в зв'язку з "незаконним відеоспостереженням", а також у зв'язку з появою в мережі інтернет відео, знятого в палаті і процедурному кабінеті.

"Ми вимагали порушення кримінальної справи стосовно посадових осіб Качанівської колонії, які встановили незаконне відкрите і приховане відеоспостереження за Юлією Тимошенко. Так само ми вимагали від Генерального прокурора на час проведення дослідчої перевірки відсторонити від виконання обов'язків осіб, які безпосередньо відповідали за встановлення цього обладнання" , - сказав Власенко.

Як повідомлялося, раніше в Інтернеті було викладено відео, зняте в лікарняному інтер'єрі, де жінка, схожа на Тимошенко, пересувається в туфлях на високих підборах в лікарняній палаті і займається фізкультурою в палаті, де відбуваються фізіотерапевтичні процедури.

- Тимошенко попросила повернути її з клініки в колонію


Пізніше Власенко заявив, що Тимошенко глибоко обурена цим відеозаписом. Він також процитував текст листа екс-прем'єра, яка підтверджує, що на відеозаписі, що з'явилася в інтернеті, зображена саме вона. "По-перше, я підтверджую автентичність цих матеріалів на 90% їх обсягу, особливо в тій частині, яка стосується моїх занять лікувальною фізкультурою з лікарем-реабілітологом у кімнаті для медичний процедур", - йдеться в листі Тимошенко.

У Держпенітенціарній службі України заперечують проведення записів відеоспостереження в палаті Тимошенко. При цьому у відомстві зазначають, що Державною пенітенціарною службою ведеться відеоспостереження у місцях перебування осіб, засуджених до позбавлення волі, що передбачено українським законодавством і відповідає нормам міжнародних стандартів діяльності органів пенітенціарної системи». За фактом появи відео в інтернеті було призначено службову перевірку.

Керівник прес-служби Генеральної прокуратури України Маргарита Велькова повідомила, що рішення про порушення чи не порушення кримінальної справи за фактами проведення відеоспостереження і оприлюднення відеозапису з лікарняної палати екс-прем'єра буде прийнято після службового розслідування.

Читайте також:

Тимошенко заявила, що Янукович підглядає за нею в душовій і туалеті

Тимошенко попросила повернути її з клініки в колонію

Власенко обурений вимогою знімати штани перед побаченням з Тимошенко

У пенітенціарній службі стверджують, що за Тимошенко «підглядає» міліція

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...