Тимошенко прийме рішення про лікування в стаціонарі після рекомендацій німецьких лікарів, - Власенко

11 квітня 2012 в 16:26
За словами адвоката, остаточне рішення буде прийнято Тимошенко після висновку міжнародних лікарів. Крім того, екс-прем'єр наполягає на тому, щоб її лікували незалежні лікарі.
tymoshenko_timoshenko_vlasenko.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

Захисник екс-прем'єра Юлії Тимошенко Сергій Власенко стверджує, що позиція ув'язненої щодо лікування за межами Качанівської колонії оприлюднена і не змінювалася.

Відповідну заяву поширила в середу прес-служба партії "Батьківщина" після того, як в Генеральній прокуратурі України повідомили про попередню згоду Тимошенко з вівторка переїхати до лікарні "Укрзалізниці" в Харкові.

"По-перше, лікування має відбуватися за протоколом, визначеним німецькими лікарями, які зазначили, що Юлія Тимошенко вимагає негайного багатопрофільного лікування в стаціонарі спеціалізованої лікарні поза пенітенціарною службою. Оскільки лікарня "Укрзалізниці" не є спеціалізованою установою, ми звернулися до німецьких лікарів з проханням дати висновок, чи зможе ця лікарня забезпечити виконання всіх рекомендацій німецьких лікарів. Остаточне рішення буде прийнято Юлією Володимирівною після висновку міжнародних лікарів", - сказав він.

По-друге, за його словами, Тимошенко наполягає на тому, щоб її лікували незалежні лікарі. "До чиновників у білих халатах, які виконували рекомендації Банкової і півроку вводили в оману громадськість щодо стану здоров'я Юлії Тимошенко, немає довіри", - пояснив захисник. Власенко нагадав, що після обстеження його підзахисної німецькими лікарями чиновники МОЗ змушені були визнати, що екс-прем'єр потребує негайного лікування в стаціонарі.

Генпрокуратура: Тимошенко попередньо погодилася лікуватися в лікарні «Укрзалізниці»

За його словами, "більше ніж півроку Тимошенко не лікували, а вводили громадськість в оману, що повністю було спростовано медичним висновком німецьких лікарів".

"Треба припинити цю мильну оперу режиму зі створення спеціалізованих палат і виставок медичного обладнання, а нарешті почати лікування Юлії Володимирівни і виконати рішення Європейського суду з прав людини", - зазначив С.Власенко.

Захисник також здивований тим, що заяви з лікування Тимошенко робить Генеральна прокуратура, а не пенітенціарна служба або Міністерство охорони здоров'я.

Як повідомлялося, генеральний прокурор Віктор Пшонка дозволив лікування Тимошенко за межами Качанівській колонії, де вона знаходиться.

Згодом прес-служба Міністерства охорони здоров'я України повідомила, що лікування Тимошенко планується проводити у відділенні патології хребта та периферичної нервової системи Центральної клінічної лікарні «Укрзалізниці», матеріально-технічна база якої «повністю відповідає всім вимогам фахівців з Німеччини та погоджена також всіма фахівцями медкомісії МОЗ» .

Однак Тимошенко раніше відмовлялася від лікування в цьому закладі.

Прес-секретар генерального прокурора України Маргарита Велькова на брифінгу 11 квітня повідомила, що «за інформацією керівництва Качанівської виправної колонії Юлія Тимошенко попередньо висловила згоду на переїзд у клініку у вівторок».

Читайте також:

Німецькі лікарі перевірять лікарню, де планується лікуватися Тимошенко

Тимошенко лікуватимуть у лікарні без наручників і відеоспостереження


Глави український церков попросили Януковича звільнити Тимошенко, Московський патріархат утримався

Лікування Тимошенко за кордоном не передбачене законом, - Генпрокуратура

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...