Топ Новини

Тимошенко поскаржилася Пшонці на Кузьміна

26 травня 2011 в 14:23
Юлія Тимошенко подала генеральному прокурору України скаргу на постанови про порушення кримінальної справи щодо газових контрактів 2009 року і про притягнення її як обвинуваченої у цій справі, а також на низку незаконних дій слідчих і прокурорів.

Зокрема, як повідомляє прес-служба партії "Батьківщина", у документі оскаржуються дії першого заступника Генерального прокурора України Рената Кузьміна.

Згідно з кримінально-процесуальним законодавством, Генеральний прокурор повинен особисто розглянути цю скаргу (як єдина особа в системі прокуратури, яка займає посаду вище Р.Кузьміна) і відповісти у 3-денний термін.
 
«Якщо Пшонка не знайде в собі достатньо мужності, щоб чесно виконати свій закріплений законодавством обов'язок, і не дасть мені відповідь у встановлені терміни, це стане ще одним доказом очевидної політичної підстави порушеної проти мене кримінальної справи і відвертої залежності керівника прокуратури від позиції свого кума і замовника Януковича», - заявила Ю.Тимошенко.

Раніше адвокат Ю.Тимошенко Сергій Власенко повідомляв, що готується "кілька заяв, близько чотирьох заяв про злочини, які вчора (у вівторок - ZN.UA) було здійснено під час абсолютно незаконних і брутальних дій, які хтось називає слідчими діями, а ми називаємо порушенням закону", - сказав С.Власенко.

При цьому Ю.Тимошенко заявила, що не має ілюзій щодо того, що генпрокурор відреагує на цю скаргу. «Коли ми пишемо скаргу, ми не розраховуємо на те, що він буде їх задовольняти, а ми розраховуємо на те, що пройдемо всі інстанції і потім, коли ця кримінальна влада буде відсторонена народом України, кожна людина, яка допускала порушення законів ... буде відповідати», — сказала лідер «Батьківщини».

Як повідомлялося, після виходу з Генпрокуратури у вівторок Ю.Тимошенко заявила, що у Генеральній прокуратурі України у вівторок її «принизливо обшукували". "Мене принизливо обшукали, описали мої особисті речі, порпалися в моїй сумці, описували кожну деталь, намагалися забрати у мене мобільний телефон та інші електронні засоби спілкування, в тому числі і iPad, виривали з рук», — сказала вона.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...