Тимошенко попросила не затягувати з касацією щодо газової справи

8 червня 2012 в 13:21
Захист екс-прем'єра впевнена, що затягування з розглядом скарги "незаконне" і переслідує єдину мету - "перешкодити розгляду справи Тимошенко в Європейському суді з прав людини".
timoshenko.jpg
cit.ua

Засуджена екс-прем'єр України Юлія Тимошенко просить не затягувати з розглядом касаційної скарги її адвоката Олександра Плахотнюка у так званій "газовій" справі та розглянути скаргу негайно і за її відсутності.

Про це повідомив захисник екс-прем'єра Сергій Власенко, інформує прес-служба партії "Батьківщина".

"Вимагаю припинити штучне затягування справи, маніпулюючи моїми правами, і в черговий раз вимагаю від суду провести розгляд касаційної скарги за моєї відсутності", - йдеться в заяві Тимошенко, яку оприлюднив Власенко.

Захисник екс-прем'єра підкреслив, що затягування з розглядом скарги "незаконне" і переслідує єдину мету - "перешкодити розгляду справи Тимошенко в Європейському суді з прав людини".

За словами Власенка, копії заяви екс-прем'єра будуть спрямовані до Генпрокуратури, до Вищого спеціалізованого суду України з цивільних і кримінальних справах та до НАК "Нафтогаз України".

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва 11 жовтня 2011 року засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі. У грудні 2011 року Апеляційний суд Києва підтвердив це рішення.

22 січня 2012 року захист Тимошенко звернувся до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду кримінальних і цивільних справ з касаційною скаргою на рішення судів першої та другої інстанції у газовій справі.

Вищий спецсуд почав розгляд касаційної скарги захисту екс-прем'єра на рішення суду першої інстанції, проте потім розгляд було перенесено на 26 червня.

Читайте також:

Розгляд касації у справі Тимошенко перенесли на 26 червня


Захист Тимошенко буде скаржитися до Євросуду незалежно від рішення щодо касації

Вирок Тимошенко у газовій справі замінять звинуваченням у вбивстві Щербаня, — Власенко

Позиція США залишається незмінною — Тимошенко повинна бути на волі

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...