Тимошенко попросила європейських політиків не пускати представників української влади в ЄС

18 жовтня 2012 в 10:24
Екс-прем'єр закликала європейських політиків не дозволяти членам сімей українських чиновників насолоджуватися в Європі добробутом за допомогою грошей, "шахрайством відібраних в українського народу, що важко працює". А самих представників влади не пускати в європейські країни.
timoshenko_33.jpg
kp.ua

Екс-прем'єр України Юлія Тимошенко у своєму зверненні до Конгресу Європейської народної партії попросила обмежити свободу пересування в європейських країнах для представників нинішньої української влади.

Як повідомляє прес-служба ВО "Батьківщина", 18 жовтня президент Європейської народної партії Вільфред Мартенс зачитав звернення Тимошенко до Конгресу ЄНП, який проходить у Бухаресті.

"Пора ще до виборів обмежити свободу для тих, хто вбиває демократію в моїй країні. Не дозволяйте представникам цього режиму та їхнім поплічникам вільно подорожувати в Ваших країнах і поширювати інформаційну пропагандистську отруту у Ваших країнах. Не дозволяйте їм здійснювати корупційні транзакції через Ваші країни і почніть розслідувати такі випадки", - йдеться у зверненні екс-прем'єра, текст якого розміщений на сайті "Батьківщини".

Вона також закликала європейських політиків не дозволяти членам сімей українських чиновників насолоджуватися в Європі добробутом за допомогою грошей, "шахрайством відібраних в українського народу, що важко працює".

"Тільки відмовивши в цих свободах тим, хто відмовляє в свободі своїм співвітчизникам, можна змусити режим Януковича усвідомити, що його зневага до закону і Європи спричинить серйозні наслідки", - заявила екс-прем'єр.

Вона також попросила направити в Україну офіційних спостерігачів за парламентськими виборами 28 жовтня і вже зараз викривати фальсифікації, які можуть спотворити результати виборів.

- Минув рік із дня винесення вироку Тимошенко у газовій справі

У своєму зверненні Тимошенко зазначила, що вже 439 днів відбуває ув'язнення, додавши: "Щоночі, коли брязкає замок на дверях, я кажу собі, що я пережила ще один день, і продовжую виживати, яку б ще зневагу не виявляв до мене цей режим, тому що це сьогодні моя частина боротьби за свободу".

"Цей глухий звук, який я чую кожного разу, як зачиняються тюремні двері, нагадує мені про те, що двері до свободи, до Європи, до пристойного життя для моїх співвітчизників також закриваються для України. Тюремні двері, які побудував Янукович навколо моєї країни, все ще не закриті назавжди. До моменту, коли вони будуть закриті, часу майже не залишилося", - підкреслила ув'язнена.

Вона нагадала, що "заради життя європейської України" опозиція та її лідери об'єдналися, "щоб назавжди покінчити з хомо-совєтікус в українській владі". Крім того, вона вважає, що європейським політикам не потрібно ще раз називати очевидні геостратегічні причини значущості України для Європи.

11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009-му році. Вона відбуває покарання в Качанівській виправній колонії в Харкові з кінця грудня 2011 року.

Захист неодноразово заявляв про проблеми зі здоров'ям ще під час її перебування в Київському СІЗО і вимагав обстеження незалежними медиками, оскільки Тимошенко не довіряє українським лікарям. 9 травня Тимошенко перевели з колонії в ЦКЛ № 5. Тактику і медикаментозне лікування екс-прем'єра в ЦКЛ № 5 визначають німецькі лікарі з клініки «Шаріте».

Читайте також:

Минув рік із дня винесення вироку Тимошенко у газовій справі

Тимошенко почала агітувати за мажоритарників з лікарні (ДОКУМЕНТ)

У «Батьківщині» заявили, що Кузьмін намагався зганьбити Тимошенко на весь світ

В уряді визнали, що віддавати Росії 3,1 млрд грн у справі ЄЕСУ не мають наміру

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...