Топ Новини

Тимошенко пообіцяла продовжити політичну боротьбу, навіть якщо її засудять

16 липня 2011 в 14:39
Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко має намір продовжити боротьбу з чинною владою навіть у разі винесення обвинувачувального судового вироку, повідомляє прес-служба політика.
tymoshenko__web2.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Якщо мені дадуть умовний термін, до парламенту піде (моя) команда. Я ж сьогодні не депутат, але від цього я не працюю менш активно або неефективно. Тому всі їхні потуги безглузді. Розумієте, в мене ж судимість буде, якщо вони підуть на цей крок, не за крадіжку шапок у туалетах, у мене відверто політична справа, і про це знає та публічно заявляє весь демократичний світ», - сказала Ю. Тимошенко в інтерв'ю журналу «Корреспондент».

За її словами, влада помиляється, сподіваючись кримінальним переслідуванням усунути її з політичної боротьби. «Політична кара - ось головна мета влади в моєму випадку. Вони думають, що якщо не пустять мене на парламентські вибори й я раптом не стану депутатом, я перестану бути лідером цього руху, який вважає, що нинішній пострадянський, недемократичний режим повинен бути усунений. Та немає ніякої різниці. Історія знає, коли судимість мали гідні люди. Візьміть нашого В'ячеслава Чорновола чи російських дисидентів, того ж Андрія Сахарова, які мали страшні обвинувачувальні вироки, але це в їх житті нічого не змінювало», - пояснила вона.

У той же час Ю. Тимошенко припустила, що влада до закінчення своїх повноважень продовжуватиме пошук причин для її переслідування. «Я не думаю, що це справа коли-небудь закінчиться - до того як упаде режим. За однією справою йде інше, а за іншою третя, а потім усе перетворюється на фарс, і кримінальні справи сиплються як з рогу достатку. І ті, хто їх порушує, навіть не замислюється про те, як смішно це виглядає з боку. Завтра згадають, що я в школі вікно розбила або за буйки запливала», - додала екс-прем'єр.

 «Я не знаю, як швидко це все закінчиться. Напевно, це залежить від нас, від усіх людей, які не хочуть жити в таких кримінальних умовах, які пропонує Янукович. І навіть якщо вони будуть виносити вирок, усе одно, буду я чи ні, моя команда, яка сьогодні є, погана вона чи хороша, зі своїми позитивами й негативами, зі своїми проблемами й помилками, - вона єдина в країні може зупинити цей асфальтоукладальник. І ми його зупинимо", - заявила Ю. Тимошенко.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...