Топ Новини

Тимошенко погодилася "допустити до тіла" вітчизняних медиків

14 лютого 2012 в 16:02
Спільна комісія іноземних і вітчизняних лікарів розпочала первинний огляд екс-прем'єра.
tymoshenko_.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Іноземні лікарі разом з двома українськими колегами годину тому, о 17:00 приступили до первинного огляду екс-прем'єра України Юлії Тимошенко, що міститься в Качанівській виправній колонії в Харкові.

Про це повідомила журналістам заступник міністра охорони здоров'я України Раїса Моісеєнко, що знаходиться на місці подій.

Вона уточнила, що екс-прем'єр погодилася на обстеження вітчизняними фахівцівцями - головного терапевта України, заступника голови комісії Василя Нетяженка, а також лікуючого лікаря Державної пенітенціарної служби України.

Також Моісеєнко нагадала, що Тимошенко дала письмову згоду на обстеження іноземними лікарями і затримка на початку процедури була викликана переговорами про участь саме українських фахівців.

Моісеєнко зазначила, що медобстеження може бути досить тривалим, оскільки в комісію входять англомовні лікарі і необхідна процедура перекладу.

При цьому вона не змогла сказати, скільки часу триватиме первинне обстеження Тимошенко, але запевнила, що "лікарі працюватимуть стільки, скільки потрібно".

Глава Державної пенітенціарної служби України Олександр Літіпков підкреслив, що обмежень по часу для роботи комісії не буде.

Нагадаємо, в понеділок для обстеження Юлії Тимошенко до України прибули німецькі та канадські фахівці різних напрямків (всього 5 осіб).

Соратники та рідні Тимошенко неодноразово заявляли про погіршення її здоров'я. Екс-прем'єр неодноразово відмовлялася від обстеження фахівцями Міністерства охорони здоров'я України.

Читайте також:

Іноземним медикам роз'яснили, як поводити себе з Тимошенко

Перед візитом іноземних лікарів здоров'я Тимошенко поліпшилося

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...