Тимошенко подасть у суд на Мінохоронздоров'я і пенітенціарну службу

16 травня 2012 в 14:47
Захист екс-прем'єра має намір залучити відповідальних за розголошення персональних даних медичного характеру, які стосуються безпосередньо Тимошенко.
timoshenko33
vtabloid.com

Захист екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко має намір звернутися до суду і Генеральної прокуратури через незаконне поширення конфіденційної медичної інформації.

Про це 16 травня на брифінгу в Харкові повідомив захисник Тимошенко, народний депутат Сергій Власенко, поінформували в прес-службі партії «Батьківщина».

За його словами, Тимошенко прийняла рішення про звернення до суду з кількох питань.

Власенко повідомив, що йдеться про позови до Державної пенітенціарної службі та Міністерства охорони здоров'я.

"Це буде позов і заява в Генпрокуратуру, по-перше, в частині абсолютно незаконного розголошення співробітниками МОЗ та пенітенціарної служби персональних даних медичного характеру, які стосуються безпосередньо Юлії Тимошенко", - сказав Власенко, додавши, що це кримінальний злочин.

"Тому люди, які це свідомо робили, мають бути покарані", - зазначив захисник.

Тимошенко буде проходити сім лікувальних процедур у день (документ)

«У цьому позові також буде зазначено вимогу визнати незаконною аморальну відеозйомку, яку здійснюють у приміщенні, де проводяться медичні процедури, які передбачають зняття як мінімум верхнього одягу. Це є аморальним і неприпустимим у цивілізованих європейських державах», - сказав Власенко.

Він додав, що, відповідно до Європейської конвенції з прав людини, це прирівнюється до катування.

Власенко зазначив, що в позові буде зазначено, що всупереч вимогам законодавства охорону Тимошенко здійснюють співробітники пенітенціарної служби чоловічої статі, що «неприпустимо цілком і повністю».

Захисник повідомив, що звертатиметься в українські суди, хоча довіри до них не має.

«Те, що українські суди заангажовані - абсолютно чітко продемонстрував вчора Вищий спеціалізований суд, необгрунтовано і незаконно відклавши розгляд касації захисту Юлії Тимошенко на місяць і десять днів», - сказав він.

«У нас немає довіри до українських судів, але ми переконані, що, як казав класик, «рукописи не горять», і рано чи пізно всім, хто зараз скоює злочини, доведеться нести відповідальність перед новими правоохоронними органами і перед українським законодавством», - підкреслив Власенко.

Крім того, він повідомив, що всі вищевказані обставини будуть частиною позову в Європейський суд з прав людини, оскільки, на переконання захисту, є порушення як мінімум двох статей Європейської конвенції: 3-ї і 8-ї.

Нагадаємо, екс-прем'єр, яка проходить лікування в центральній клінічній лікарні Укрзалізниці № 5 в Харкові, 15 травня відмовилася від проведення процедур після того, як у ЗМІ оприлюднили її розпорядок дня. Цей документ потрапив в пресу з офіційного сайту Державної пенітенціарної служби України, яка, крім цього, оприлюднила ще й меню Тимошенко, яка виходить з голодування. Пенітенціарна служба мотивувала своє рішення зробити цю інформацію публічною для того, що уникнути її спотворення в ЗМІ. 16 травня Тимошенко погодилася продовжити лікування.

Читайте також:

Тимошенко погодилася продовжувати лікування в лікарні


Тимошенко відмовилася лікуватися в знак протесту проти оприлюднення її розпорядку дня


МОЗ запевняє, що Тимошенко вже краще: тиск у нормі, є надбавка у вазі

Азаров не виключив можливості лікування Тимошенко за кордоном

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...