Топ Новини

Тимошенко подає клопотання про закриття "газової справи"

24 червня 2011 в 11:14
Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко звернулася до суду з клопотанням про закриття порушеної проти неї кримінальної справи щодо газових угод 2009 року.
tymoshenko_timoshenko_vlasenko_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

"Я хочу внести ще одне клопотання вам, як судді. Я хотіла б згідно з Кримінально-процесуальним кодексом вимагати закриття сфабрикованої Генеральною прокуратурою кримінальної справи", - сказала Юлія Тимошенко, повідомляє її персональний сайт.

"Всі ці закиди, які ви називаєте звинуваченнями, не відповідають ані букві закону, і нічого спільного не мають з протиправними діями. Слідчий і заступник Генерального прокурора дуже-дуже добре це знали, що в моїх діях не було злочину, але вони не припинили це політичне переслідування", - додала вона.

Юлія Тимошенко ще раз підкреслила, що за часів її прем'єрства було підписано типовий для європейських країн газовий контракт, який передбачає типову формулу формування ціни на природний газ.

"Чому тоді інших керівників уряду не притягують до відповідальності?", - поцікавилася екс-прем'єр.

Ю.Тимошенко нагадала, що за часів її прем'єрства також було підписано у жовтні 2008 року Меморандум між урядами Росії і України про співпрацю у газовій сфері, згідно з яким пільгові умови формування ціни на природний газ повинні були застосовуватися до 1 січня 2011 року, якби уряд Азарова-Януковича не розірвав угоду.

"Ми домовилися про ціну не 450 доларів - це пропагандистський чорний піар. Народ навмисно вводять в оману. Ціна на газ, як свідчить експертиза, у тому числі і Генеральної прокуратури, була 232,98 долара і це було вдвічі нижче за ринкову ціну на той час", - сказала вона.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...