Тимошенко отримала дозвіл на зустріч з послом Євросоюзу

10 серпня 2012 в 12:54
У пенітенціарній службі дозвіл на зустріч із дипломатом надали, але натякають на те, що Тимошенко рекомендації лікарів потрібні тільки для того, щоб не брати участь в судах.
tymoshenko.JPG
Леонід Олексіїв, НБН

Засуджена екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко наполягає на зустрічі з послом Європейського союзу в Україні Жозе Мануелем Пінту Тейшейрою, ігноруючи рекомендації лікарів про утримання від побачень. Про це повідомила Державна пенітенціарна служба.

"Тимошенко за своєю заявою у черговий раз отримала дозвіл на побачення з послом ЄС в Україні паном Тейшейрою. Нагадуємо, що раніше за аналогічним зверненням засудженої керівництвом ДПтС вже давався дозвіл на таке побачення, однак сам посол на зустріч з Тимошенко тоді не прибув", - заявили у департаменті покарань.

Від самого Тейшейри ніяких звернень про надання побачень з Тимошенко не надходило. "Рішення про дозвіл на побачення приймалося виключно на підставі заяви самої засудженої Тимошенко. У ньому вона наполягає на зустрічі з послом ЄС в Україні, посилаючись на наявність попередніх домовленостей, і вимагає дозволу на побачення, незважаючи на висновки українських та німецьких лікарів, якими, зокрема, їй рекомендовано протягом певного часу утриматися від будь-яких побачень", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, 9 серпня Тимошенко письмово відмовилася від участі у відеоконференції з американським судом, посилаючись саме на рекомендації українських і німецьких лікарів про обмеження їй кількості побачень.

Читайте також:

Тимошенко відмовилася від участі у відеоконференції з американським судом


На Тимошенко завели нову справу

Тимошенко висунуть звинувачення у справі Щербаня у вересні

Тимошенко дали премію Папи Римського

Нові звинувачення Тимошенко розчарували Євросоюз

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...