Тимошенко: Опозиція повинна йти на парламентські вибори єдиним списком

20 грудня 2011 в 11:01
Опозиційним силам варто йти на парламентські вибори «об'єднаним списком», заявляє лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.
rada_tymoshenko_banner_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Звертаюся до всіх лідерів опозиційних партій з уклінним проханням у цій складній ситуації, коли Україна продається з молотка ... нарешті по-справжньому, а не в гаслах об'єднатися і дати на парламентських виборах 2012 року справжній бій правлячій мафії. Вважаю, що справді реальним може бути тільки об'єднання в єдиний партійний список на основі нейтральної партії і в єдиний список з висунення кандидатів у мажоритарних округах», - йдеться у відкритому листі екс-прем'єра, який оприлюднив у вівторок, 20 грудня, її захисник Сергій Власенко.

У листі Ю.Тимошенко також підкреслила, що повідомлення про розкол у партії «Батьківщина» є «свідомою провокацією».

"Остання цинічна провокація, що партія "Батьківщина" зрадила лідера, почала працювати на кон’юнктурні інтереси окремих керівників партії та що мої заяви, листи та повідомлення приховуються або ігноруються. Зараз масово почала поширюватися дезінформація про нібито розкол між мною та партією, яку я очолюю» - підкреслюється у відкритому листі Ю. Тимошенко.

Вона заявляє, що це - «свідома провокація оточення Януковича».

Екс-прем'єр у своєму відкритому листі запевнила громадськість: «Я і партія «Батьківщина» - єдине ціле зі усіма нашими помилками, падіннями і розчаруваннями».

 

У своєму відкритому листі Ю.Тимошенко також висловила надію на те, що опозиційні сили зможуть знайти цей консенсус «без дріб'язкової боротьби за пропорції і привілеї в списках». «Тобто хоч один раз продемонструють любов до України, а не до себе», - закликала екс-прем'єр опозиційних політиків.
 

Вона також висловила думку, що єдиний список необхідно буде оприлюднювати для громадського обговорення «і запросити очолити цей список високоморальну і патріотичну людину рівня Ліни Костенко». Ю.Тимошенко попросила Комітет опору диктатурі розглянути цю її пропозицію разом з усіма опозиційними партіями і схвалити цю пропозицію «заради України».

 

Як писало раніше ZN.UA, Ю.Тимошенко написала гнівного листа однопартійцям, в якому засудила їхнє голосування за закон про вибори. Але послання оприлюднено не було з ініціативи вождів «Батьківщини». Втім, у тому ж матеріалі ZN.UA прогнозувалося, що ця інформація може бути спростована.

У своєму відкритому листі, розміщеному на її сайті, Ю.Тимошенко критикує прийнятий закон про вибори як «ганебний, принизливий для Європейської України», хоча частково виправдовує голосування за нього своїх однопартійців, а заодно і знімає відповідальність з себе. «Технічно я не мала можливості своєчасно проконсультуватися на цю тему з фракцією», - йдеться у листі.

 

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...