Топ Новини

Тимошенко: Окрім "судів Януковича" є Європейський суд, суд народу і Божий суд

5 серпня 2011 в 18:41
Екс-прем'єр України, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко напередодні арешту записала звернення до українського народу, в якому запевнила співвітчизників у тому, що у неї достатньо сил, щоб пройти всі випробування.
tymoshenko__051_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

 

"Крім продажних судів Януковича є й інші, вищі суди. Існує Європейський суд, де буде доведена моя юридична правота. Існує суд українського народу, який доведе мою політичну правоту. А є ще Божий суд, від якого не захистить ні влада, ні гроші тих , хто діє несправедливо ", - йдеться у зверненні Ю. Тимошенко.

Ю. Тимошенко попросила всіх, хто здатний боротися, "згуртуватися навколо тих, хто встояв і перед пряниками, і перед батогами влади".

Лідер "Батьківщини" зазначила, що в неї були можливості отримати політичний притулок, але вона не стала тікати з України, оскільки не порушувала закон.

"По-друге, я не буду нікуди ховатися, тому що, працюючи в політиці останні 10 років, я дуже добре знаю ціну політикам і штатним борцям за народ. Все куплено, продано і перепродано. Вам у вашій біді не на кого спертися. Тому скільки буде сил і життя - буду захищати вас і Україну так, як зможу, так, як мені дозволите ви ", - підкреслила Ю. Тимошенко.

Політик підкреслила, що Україна "ще ніколи не була в такій біді як сьогодні". Вона запевнила співвітчизників у тому, що повернеться "ще сильнішою".

"Будьте впевнені - вони мене ніколи не зламають. Я не підведу вас, 11 мільйонів людей, які повірили мені на президентських виборах. Я не підведу і тих, хто голосував за Януковича, тому що відповідальність за свою країну відчуваю і перед ними", - заявила Ю. Тимошенко.

"Слава Україні. І до швидкої зустрічі, бо справедливість живе, якщо за неї боротися!", - Йдеться у зверненні.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...