Топ Новини

Тимошенко не хоче лікарів Кірєєва, щоб ті не створили з її здоров'я ще один компромат

22 серпня 2011 в 08:16
Захист екс-прем'єра Юлії Тимошенко заявляє про погіршення стану її здоров'я й наполягає терміново допустити до неї особистого лікаря.
5_07_lucenko_Tymoshenko__18_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це заявив журналістам біля Печерського райсуду захисник Ю. Тимошенко Юрій Сухов.

«Ситуація зі станом здоров'я Юлії Володимирівни погіршується. Я зараз її бачив, і навіть при зовнішньому огляді видно, що її стан погіршився, зокрема, збільшилася кількість крововиливів. Вона себе дуже погано почуває, й не знаю, чи зможе взагалі сьогодні активно брати участь у процесі», - сказав він.

Ю. Сухов повідомив, що подав клопотання про надання можливості обстеження Ю. Тимошенко саме її лікарем, який десять років спостерігає за нею, знає аналізи крові, стан здоров'я, «і лише він фактично може визначити, чи погіршився стан її здоров'я».

Захисник додав, що Ю. Тимошенко не хоче, щоб результати її обстеження стали відомі іншим особам, зокрема, працівникам Міністерства охорони здоров'я, оскільки їх можуть використати з будь-якою метою.

«Вона хоче забезпечення конфіденційності, і це її право, зокрема, визначене законом про захист персональних даних», - сказав він.

Ю. Сухов нагадав, що стаття 284 Цивільного кодексу передбачає, що кожна людина має право на вибір лікаря за власним бажанням.

«Вона не засуджена особа й має всі конституційні права на належне медичне обстеження», - підкреслив він.

«Ми будемо наполягати на тому, щоб забезпечили вимоги чинного законодавства та надали можливість належного медичного обстеження», - резюмував Ю. Сухов.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...