Тимошенко не бачила остаточного списку Об'єднаної опозиції

1 серпня 2012 в 17:38
Юлія Тимошенко бачила списки Об'єднаної опозиції за тиждень до з'їзду і, оскільки кандидатури узгоджуються до останнього моменту, вона делегувала Олександру Турчинову право вносити зміни в попередній варіант.
tymoshenko.jpg
gazetavv.com

 

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко не бачила остаточного варіанту виборчого списку Об'єднаної опозиції. Про це заявив її адвокат Сергій Власенко.

"Юлія Володимирівна бачила списки Об'єднаної опозиції. Однак її зустріч із Олександром Турчиновим відбувалася за тиждень до з'їзду. А списки узгоджуються до останнього моменту. Юлія Володимирівна висловила Турчинову свої побажання. Вони обговорили загальні підходи до формування списків. Вона делегувала Олександру Валентиновичу право вносити зміни у попередньо погоджений ними варіант", - зазначив він.
 
За словами Власенка, екс-прем'єр не ставила перед Об'єднаною опозицією умову, аби в списку були її донька Євгенія та тітка Антоніна Ульяхіна.
 
"Тимошенко проти того, щоб у парламент йшли родичі тільки через родинні зв'язки. Особисто я вважаю, що Євгенія на сьогоднішній день є досить ефективним членом команди Об'єднаної опозиції. Якби вона захотіла, то була б ефективною і в парламенті", - підкреслив Власенко.
 
Говорячи про те, чи зареєструє ЦВК Тимошенко кандидатом у народні депутати, "бютівець" зауважив: "Не для того, аби Тимошенко брала участь у виборах, Віктор Янукович, наплювавши на закони, позицію українських громадян та Європейського союзу, давав команду її арештувати. У них є основне завдання – усунення з політичної арени основного конкурента у звірячий спосіб. Німецькі лікарі неодноразово говорили, що якщо б вони не змусили українську владу перевести Юлію Володимирівну в лікарню, дуже вірогідною була її інвалідність".
 
Читайте також:
 
 
 
 
 

 

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...