Топ Новини

Тимошенко назвала Кірєєва бовдуром, недоумком і папугою

6 вересня 2011 в 07:39
Головуючий у «газовій справі» щодо екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко суддя Печерського районного суду Києва Родіон Кірєєв відмовився встановлювати графік проведення засідань і додати до обідньої перерви 30 хвилин, оскільки це, за його словами, не передбачено Кримінально-процесуальним кодексом.

У відповідь на це Ю.Тимошенко, звертаючись до Кірєєва, сказала: «Ви беззаконник, злочинець і порушник закону. Ви аморальна безчесна людина. Ви зараз виглядаєте, як бовдур ... Ви кат, а не суддя, які за бюджетні гроші здійснює репресії».

Після цього вона спробувала заявити відвід Р.Кірєєва, проте він закликав її заявляти відвід тільки стоячи. «Заяву робити стоячи! Є норми, які треба виконувати», - сказав суддя, на що Ю.Тимошенко відповіла, що це саме йому треба виконувати закон. «Ви просто папуга, а не людина, яка повторює одні й ті ж безглузді слова за повного сприяння злочинців-прокурорів», - обурено сказала Ю.Тимошенко.

При цьому вона додала: «Можливо, у вас такі батьки були, і якщо такого недоумка виховали». Вона обізвала його самозванцем, який «випадково опинився на посаді судді».

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...