Тимошенко має намір боротися за чесні вибори, оскільки вона - не фан революцій

17 липня 2011 в 06:53
Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявляє, що боротиметься за проведення чесних виборів, на яких має вирішуватися доля політиків.
web_065.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Якщо у когось склалося відчуття, що я фан революцій, - я не фан революцій, я фан чесних виборів, але якщо їх немає, я ніколи не залишу країну й народ у безвихідному становищі», - сказала Ю. Тимошенко в інтерв'ю журналу «Корреспондент».

Лідер партії «Батьківщина» переконана, що долю політиків мають вирішувати демократичні та чесні вибори. «Є всього два методи поміняти владу. Якщо країна демократична, вибори чесні, тоді влада мирно й спокійно змінюється саме на виборах. Не потрібно ніяких протистоянь або революцій, усе вирішують вибори. Це правильна демократична модель», - уважає вона.

«Якщо авторитарні режими заганяють народи в глухий кут без чесних виборів і свободи слова, то народи знаходять інший шлях, адже вибухонебезпечна ситуація завжди кришку зірве. Мені хотілося б, щоб Янукович зрозумів, що у нього є єдиний безпечний шлях - зберегти чесні вибори, не змінюючи закон. Якщо все-таки не прислухається і кришку зірве, то за його долю ніхто не зможе поручитися», - цитує Ю. Тимошенко прес-служба політика.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...