Топ Новини

Тимошенко досі не знає свій діагноз

28 листопада 2011 в 10:46
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко не отримувала результати медичних досліджень. Про це повідомила прес-секретар Ю.Тимошенко Марина Сорока.

«У захисту, адвокатів і самої Ю.Тимошенко немає на руках медичних документів з результатами досліджень. Діагнозу ми не знаємо. Захисники востаннє з нею бачилися о 18:00 у п'ятницю. Ми дуже хвилюємося», - зазначила вона.

За словами М.Сороки, захист вимагатиме видати їм на руки медичні документи.

«У нас є побоювання, що ті матеріали, які Ю.Тимошенко може отримати, можуть бути сфальсифіковані - не відповідати дійсності. Вона 23 дні не може самостійно пересуватися, але ще не отримала допомоги - її не почали лікувати. Захисник Юлії Володимирівни Сергій Власенко говорив, що вона тільки отримала знеболююче. Але це не лікування. Вона почуває себе дуже погано. Це визнали навіть працівники пенітенціарної служби», - підкреслила прес-секретар.

Коментуючи інформацію ЗМІ про подробиці обстеження Ю.Тимошенко, вона зазначила: "Ми дуже схвильовані цими подробицями, коли людина була позбавлена ​​навіть візка, щоб провезти її по коридору. Це свідомо робилося, щоб ще більше психологічно вплинути на стан Юлії Володимирівни. У нас дуже багато питань: чому плановий огляд проводили о п'ятій ранку, чому людину піднімали о четвертій, щоб повезти її до лікарні? Це тортури - 37-й рік. У нормальній країні такого не може відбуватися".

Нагадаємо,
у пресі з'явилася інформація, що у екс-прем'єра Юлії Тимошенко під час обстеження 23 листопада виявили міжхребцеву грижу.

25 листопада на брифінгу біля Київського слідчого ізолятора захисник Ю.Тимошенко Сергій Власенко заявив, що Ю.Тимошенко перевели до іншої камери Лук'янівського СІЗО. Окрім того, він зазначив, що дізнався про це випадково.

Екс-прем'єр-міністра України Ю.Тимошенко було заарештовано 5 серпня цього року і відтоді вона знаходиться в СІЗО.

 

11 жовтня Печерський районний суд визнав Ю.Тимошенко винною в перевищенні влади при укладанні газових контрактів з Росією у 2009 році і визначив їй покарання у вигляді позбавлення волі терміном на сім років.

З моменту арешту Ю.Тимошенко її захисники неодноразово заявляли про погіршення стану її здоров'я.

9 листопада захисник Ю.Тимошенко Сергій Власенко заявив, що його підзахисна не може пересуватися без сторонньої допомоги.

22 листопада президент України Віктор Янукович заявив, що Ю.Тимошенко, яка перебуває в Лук'янівському СІЗО, сьогодні-завтра буде надано необхідну медичну допомогу.

23 листопада екс
-прем'єр Ю.Тимошенко пройшла медичне обстеження в одній з медичних установ Києва.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...