Тимошенко більше 50 разів відмовлялася від медогляду

23 березня 2012 в 07:38
Тимошенко у черговий раз відмовилася від послуг висококваліфікованих лікарів Харкова, а також, не захотіла підписувати «Інформовану згоду пацієнта на медичне втручання». За період перебування в установах пенітенціарної відомства екс-прем'єр більше 50 разів відмовлялася від медоглядів.
tymoshenko.jpg
gazetavv.com

Харківські лікарі у черговий раз запропонували екс-прем'єру Юлії Тимошенко, яка перебуває у Качанівській колонії, пройти курс терапевтичного лікування та комплекс реабілітаційно-оздоровчих процедур, від чого екс-прем'єр відмовилася.

«Тимошенко знову відмовилася підписати запропоновану згоду («Інформована згода пацієнта на медичне втручання»- ред) і почати заплановане лікування. Про це було складено відповідний акт», - йдеться в повідомленні пенітенціарної служби.

Лікарі МОЗ у присутності начальника медико-санітарної частини Качанівської виправної колонії у черговий раз звернули увагу Тимошенко на наявність медичних показань для проходження призначеного лікування висококваліфікованими (в тому числі німецькими) лікарями і забезпеченість установи необхідним медичним обладнанням та медпрепаратами.

Разом з цим, лікарі повторно попередили засуджену про її особисту відповідальність за стан її здоров'я надалі при відмові від рекомендованого лікування.

За період перебування в установах пенітенціарної відомства Тимошенко більше 50 разів відмовлялася від медоглядів, інструментальних та лабораторних досліджень, а також протягом лютого-березня 3 рази відмовлялася від лікування.

Нагадаємо, раніше Європейський суд з прав людини виніс припис, згідно з яким Україна зобов'язана проводити лікування екс-прем'єра в стаціонарі спеціалізованого медичного закладу.

Раніше у Пенітенціарній службі України заявляли, що екс-прем'єр категорично відмовилася від запропонованої лікарями програми подальшого лікування, наполягаючи на стаціонарному лікуванні в Німеччині. Однак пізніше цю заяву спростував адвокат Тимошенко Сергій Власенко, назвавши це «відвертою брехнею і провокацією».

6 березня берлінські лікарі Карл Макс Айнгойпль і Норберт Хаас передали свої висновки з приводу стану здоров'я Тимошенко українським лікарям, представникам уряду та суду. Також представники «Шаріте» заявили, що українські та німецькі медики «прийшли до спільної думки» щодо діагнозу колишнього прем'єр-міністра. Діагноз Тимошенко медики не розголошують, посилаючись на лікарську таємницю. Після візиту іноземних лікарів дочка політика Євгенія заявила, що у матері «грижа міжхребцевого диска». За її словами, мама не може пересуватися без сторонньої допомоги.

Німецькі медики, які обстежували екс-прем'єр-міністра, заявили, що вона потребує лікування лише за межами в'язниці, після чого українська прокуратура пообіцяла надати можливість лікування за межами Качанівської колонії.

У відповідь на це пенітенціарна служба заявила про те, що в колонії, де відбуває термін Тимошенко є «всі умови» і необхідні медпрепарати для її лікування.

Читайте також:

Рада Європи закликає обстежити Тимошенко і Луценка

В АП вважають, що Євросуд виправдає Тимошенко і Луценка

Генпрокуратура виконає рішення Європейського суду з позовами Луценка і Тимошенко

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...