Тимошенко без діагнозу призначили постільний режим

11 листопада 2011 в 13:14
Медична комісія проводить комплекс діагностичних заходів, щоб встановити точний діагноз хвороби екс-прем'єра України, лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Про це заявив представник медичної комісії МОЗ, завідувач кафедрою ортопедії і травматології Національного університету ім.О.О.Богомольця Олександр Бур'янов.

«Зараз проводиться комплекс діагностичних заходів, спрямованих на кваліфікацію діагнозу, а наступний крок - це остаточне визначення тактики лікування», - сказав він.

За його словами на сьогодні Ю.Тимошенко дано певні рекомендації.

«Згідно з висновками комісії, одним із призначень є постільний режим, аби попередити можливі ускладнення», - повідомив О.Бур'янов.

При цьому він зазначив, що Ю.Тимошенко у стані вставати з ліжка, щоб себе обслуговувати, вона може спілкуватися.

На питання журналістів, чи погіршився стан здоров'я Ю.Тимошенко у слідчому ізоляторі, О.Бур'янов сказав, що екс-прем'єра комісія обстежила 7 і 9 листопада, і «за цей час погіршення не було зафіксовано». «Було певне покращення, на сьогодні погіршень не помічалося».

Він також додав, що проводиться лікування. У даний час, за словами О.Бур
'янова, у складі комісії 4 лікаря, і за необхідності буде залучено інших фахівців.

Лікар висловив упевненість, що остаточний діагноз буде встановлено найближчим часом.

Нагадаємо, вчора прес-служба Міністерства охорони здоров'я України поширила заяву, в якій йдеться, що медична комісія, до складу якої увійшли провідні фахівці Національної академії медичних наук України, 7 і 9 листопада провела медичний огляд і обстеження Ю.Тимошенко.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...