Тимошенко звинуватила наглядачів у зриві побачення з Луценком

15 квітня 2013 в 19:36

"Мене жодного разу не випустили з медичної палати, поки мої соратники перебували в лікарні в очікуванні побачення, а начальник колонії утримував мене силою", - запевняє Тимошенко.

Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко стверджує, що в минулу п'ятницю, 12 квітня, її законне побачення з соратниками було зірвано за вказівкою президента Віктора Януковича. Відповіднe її заяву оприлюднила прес-служба Тимошенко.

"Цинізм тюремників безмежний. 12 квітня за вказівкою Януковича вони свідомо і цілеспрямовано зірвали моє законне короткострокове побачення з моїми соратниками - Олександром Турчиновим, Арсенієм Яценюком і Юрієм Луценком", - заявляє Тимошенко.

"Для недопущення цієї зустрічі була використана спеціальна технологія - було акцентовано на нібито існуванні "іншої кімнати" для проведення такого побачення. Також було повідомлено, що я нібито не хочу йти в цю спеціальну "іншу кімнату" для короткострокових побачень", - зазначає вона.

За словами Тимошенко, "такої кімнати не існує в природі". "За "кімнату" вони видають 4-метровий проміжок між двома скляними дверима, а п'ятеро людей - троє гостей, я і представник колонії - у цей простір фізично не зможуть втиснутися, як і не можуть перебувати в таких умовах протягом чотирьох годин побачення", - стверджує Тимошенко.

Екс-прем'єр додала, що "присутність на побаченні не більше трьох відвідувачів дозволено чинним законодавством".

"Мене жодного разу не випустили з медичної палати, поки мої соратники перебували в лікарні в очікуванні побачення, а начальник колонії утримував мене силою, коли я намагалася вийти", - запевняє Тимошенко.

"Тим часом представники в'язниці знімали на відеокамеру монологи начальника колонії про те, що я нібито відмовляюся йти на короткострокове побачення, а коли я намагалася вийти з палати, відеозапис припинявся і двері переді мною закривалися", - стверджує вона.

За словами Тимошенко, до 12 квітня у неї в лікарні було "5 короткострокових побачень", все в "нормальній кімнаті" - тій же, де вона зустрічається із захисниками.

"Тепер, щоб перешкодити проведенню подальших короткострокових побачень, створили цю бутафорську "кімнату", - стверджує екс-прем'єр.

Тимошенко попросила журналістів відвідати цю кімнату для побачень, щоб переконатися в правдивості її слів.

Нагадаємо, 12 квітня керівництво Держпенітенціарної служби України заявило, що екс-прем'єр Юлія Тимошенко відмовляється від побачення з прибулими до харківської лікарні соратниками - лідером фракції "Батьківщина" Арсенієм Яценюком, першим заступником голови ВО "Батьківщина" Олександром Турчиновим і екс-главою МВС Юрієм Луценком.

Читайте також:

Прокуратура пригрозила ініціювати примусову доставку Тимошенко в суд "у будь-який момент"

Тимошенко відмовляється вийти до опозиціонерів, щоб спровокувати скандал, - пенітенціарна служба

Лідерів опозиції не пустили до Тимошенко

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...